2752
2734
عنوان

به همسرسابقم غذاندادم 😔عذاب وجدان گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 384817 بازدید | 1089 پست
اتفاقا راست گفتی . من بارها خواستم جدا بشم اما سر همون موضوع نتونستیم  

خداروشکر انشاالله زندگیت هرروز سبز تر بشه❤💚

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پشیمونه مثل سگ من ادم حسابش نمیکنم

مطمئن باش ، بازم بهش فرصت بدی ، می‌ره سراغ خیانت !! 

خیانت عین باتلاقه ، محاله ازش بتونی خارج بشی 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
2731
خیلی خوب گفتی اتفاقا حقیقت محض

😍😘

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
به نظر من ادما بعد از طلاق از یه زن و مرد عادی به هم نامحرم تر میشن و تا جایی که امکان داره نباید بذ ...

حق

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
نمیدونم مامانم عذاب وجدان انداخت تو جونم  میگ دشمنتم بود ی لقمه نون کسی رو نکشته

رایت میگه مادرت آدم ب دشمنشم باشه دلش میسوزه اصلا فکر کن ی فقیر اومده دم خونه ت ک روزی اون روزش رو قسمت بوده از دست تو بگیره ‌ . هیچ وقت دست خالی رد نکن کسی ک ازت درخواست غذا کرده. هرچقدر هم بد و نامرد و خیانت کار باشه . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
به حرف اینایی که میگن درست کن بده بچه هات ببرن گوش نده اینا شوهر خودشون خیانت کنه زهر مارم بهش نمیدن ...

عذاب وجدان گرفتم ولی غذا نمیفرستم 

اون اگر زندگیشو دوس داش خیانت نمیکرد 

حسرت همه چی من باید ب دلش بمونه

حسرت بو غذا باید ب دلش باشه 

2706