2733
2739
نکه شانسمون خوبه خانواده هیچ حداقل خوذش یه حرکتی بزنه😑😑😑😑

خیلی ناراحتم دو هفته پیش بعد هفت ماه قهر اومدن آشتی کردن اما تو این دو هفته هیچ خبری نیست تازه منم پیام دادم جوابمو نداد. امروزم که اینطوری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناراحتم دو هفته پیش بعد هفت ماه قهر اومدن آشتی کردن اما تو این دو هفته هیچ خبری نیست تازه منم پ ...

ببین الانو که ولش کن اما برای اینده به مشکل میخوری یه تجدید نظرکن بعدها دردسر نشه برات

2731
ببین الانو که ولش کن اما برای اینده به مشکل میخوری یه تجدید نظرکن بعدها دردسر نشه برات

چیکار کنم. میگن اگه جدایی میخوای بی مهریه اگرم مهریه بخوای جدایی درکار نیست از طرفی خانواده ما طوریه که الان که سوهرم گفته نمیخوام اگه مهریه نگیرم میگن حتما دختره خیانت کرده که اینجوری شده.

همه جوره گیرم و هیچ جوره این مشکل حل نمیشه

چیکار کنم. میگن اگه جدایی میخوای بی مهریه اگرم مهریه بخوای جدایی درکار نیست از طرفی خانواده ما طوریه ...

شوهرت باهات چطوره امیدی هس ایندتو باهاش بسازی حرف مردمو ول کن ک ون لقشون بابا بحث یه عمر کنار هم بودنه ها الان زر زر میکنن ۴سال دیگع تو تو ذهنشونم نیستی

شوهرت باهات چطوره امیدی هس ایندتو باهاش بسازی حرف مردمو ول کن ک ون لقشون بابا بحث یه عمر کنار هم بود ...

مشکل اصلیم شوهرم.

ببین ما سنتی ازدواج کردیم علاقه ای نبود بعد عقدمونم هیچ تلاشی نکرد روزی یبار زنگ میزد منم زنگ میزدم یا پیام میدادم جواب نمیداد. موقعی که میومد خونمون انگار بزور اورده بودنش منم هی سکوت هی سکوت تا بالاخره یروز تو ماشینش سیگار دیدم رفتم به باباش گفتم همونو کرد بهونه که تو ابرومو بردی و دیگه نمیخوام.

بعدتر گفت من حسی ندارم نمیتونم با کسی که دوسش ندارم زندگی کنم.

بعدترش گفت خانوادت تو زندگیم نباید دخالت کنن حرف نزنن اینده منظورش بود.

بعد تر گفت طلاقت میدم مهریه تم میدم.

الان میگه من ماهانه 10میلیونم از حقوقم نمیمونه نمیتونم مهریه بدم زنمو میخوام.

و الان سکوت کامل نه زنگ نه پیام جواب منم نمیده.

مشکل اصلیم شوهرم. ببین ما سنتی ازدواج کردیم علاقه ای نبود بعد عقدمونم هیچ تلاشی نکرد روزی یبار زنگ ...

باخودش درگیری داره معلوم نیس تو رو میهواد یانه خیلی ریسکه زیر یه سقف بری اگه درست نشد بهت خرجی نداد همه چی افتاد رو دوشت چی مهریه های الان برای طبقه ما ها دست گیر نیس الکیه فقط میندازن ننه باباهامون عقل داشته باشن مهریه نقد میندازن نه سکه کی داده کی گرفته

2740
باخودش درگیری داره معلوم نیس تو رو میهواد یانه خیلی ریسکه زیر یه سقف بری اگه درست نشد بهت خرجی نداد ...

نمیدونم الان یک ساله عقدم یک ریالم بهم نداده فقط همون طلاها عقد بعد میگه من خیلی خرجم شده.

از طرفی اصلا شرایط جدایی ندارم.اونم قصد زندگی نداره.خیلی جهنم بدیه.حتی یه پیام بهم نداد باورت میشه واسه روز معلم باباش بهم پیام داد تبریک گفت. 

پس معلوم آدم نشده بعد از ۷ ماه قهر  الکی دل خوش نکن چشماتو باز کن یا درستش کن یا تموم !

بعضی وقتا میگم بدم داداشم تا میخوره بزنش شاید ادم بشه دوباره میگم اگه بدتر کنه چی.

التماسش کردم فایده نداشت.

7ماه کاری بکارش نداشتم فایده نداشت تو خلوت میگه نمیخوامت تو جمع میگه من زنمو میخوام.نمیدونم واقعا چیکار کنم

نمیدونم الان یک ساله عقدم یک ریالم بهم نداده فقط همون طلاها عقد بعد میگه من خیلی خرجم شده. از طرفی ...

اگه خودت شغل داری جدی تر فکر کن ببین ۷ماه قهر تو نامزدی این دوره زمونه ریسکه رفتی سرزندگی شونه خالی کرد یه مسافرت همراهیت نکرد یه کادونخرید یه عروسی مراسم با گریه رفتی خوب پس تو برای چی زیر سقف رفتی باهاهاش قرار بود خودت هند کنی مجردی ایرادش چی بود که شوهر کنی 

شایدم درست شد محبت دیدی ازش زمینه خوب داره اشکال نداره

2706