2752
2734
عنوان

کلی خاطره بد دارم و قصد خودکشی

347 بازدید | 36 پست

بچها من حدود ده ساله ک کلا همش روزام بد میگذرن یعنی هشتاد از صد بدن برام . تو ظاهر خیلی مکمل بنظر میرسم اما از درون داغونم . افسردم . کلی تحقیر ، توهین اذیت تهمت . بعضی وقتا میگم خودمو بکشم اخرش میخواد چی بشه حداقل ازاین شرایط راحت میشم . خدا بخواد تواون دنیاهم عذابم بده دیگه خدا نیست . اسمشو میذارم شیطان . چون تجربه های ک من داشتم خیلی بد بودن .دیگه یه ادم چقد کشش داره . فک کنین س اولم بانامزدم زوری بود ، جداشدم ازش ، بعد با دونفر دوستی کردم بشدت وابسته شدم و ب بدترین شکل رها شدم . تجربه دو تا تجاوز جنسی بیرون داشتم .کتک خوردم . تو فامیل پشت سرم حرف دراوردن . عشق اولم ک قبل ازدج دوست بودم هم تو تصادف مرد .خونوادم از خیلی ازاینا خبر ندارن . گربه ای ک با جون دلم بزرگ کردم طرز وحشتناکی تو تصادف مرد . تجربه یبار خودکشی ناموفق . افسرده ، دوقطبی ، عصبی هستم . دیگه خسته شدم . یه ادم چقد میتونه از لحاظ روحی داغون بشه اخه . بفکر خلاص کردنه خودمم . حس میکنم خدا هم داره از عذاب دادن من لذت میبره . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین یسری آسیب هایی که دیدی ناخواسته بوده

ولی یسریاش بخاطر تصمیمات اشتباه خودت بوده

همه ادم ها یسری رنج توزندگیشون دارن یکی کوچیک یکی بزرگ و خلاصه این رنجا باهم فرق داره.....

اصولا کسایی که میخوان خودکشی کنن نمیخوان خلاص بشن از زندگیشون ،میخوان از دست اون فکرای توسرشون که آزار دهنده ست راحت وخلاص بشن

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
2731

اگرخدای ناکرده به دلایل مختلف فکر خودکشی به ذهنتان افتاد و نمی‌دانستید که چگونه با این تفکر اشتباه مبارزه کنید پیشنهاد ما به شما این است که حتما با دو شماره تلفن ١٢٣ و یا ١٤٨٠ تماس بگیرید و با کارشناسان باتجربه صحبت کنید.

عزیزم امتحانات الهی برای همه هست 

اما یه سری از اتفاقات مقصر خودمون هستیم مثلا دوستی با نامحرم یا مثلا درست تحقیق نکردن در مورد ازدواج یا حتی نگه داری از موجود بی گناه گربه اون بدبختو رها کن اون باید توی طبیعت رشد میکرد 

خودکشی یعنی پایان دادن به فرصت هات 

وقتی تو از همین الان شروع کنی و خوب باشی به مرور دستت میاد تمام این چالش هایی که ایجاد شده برای رشد تو بوده 

اما هیچ وقت برای شروع دیر نیست همین الان شروع کن و در مسیری قدم بردار که خدا ازت خواسته 

سلام

لطفاً بی توجهی به اصول زندگی و عدم دقت و مهارت کافی در ارتباط گیری با دیگران رو پای خدا نذارید!

همه ما مشکلات بزرگ و کوچک داریم ، دلیل نمیشه به عظمت و زیبایی خدا شک کنیم و با واژه کثیف شیطان به او اهانت کنیم...

من روی واژه خدا حساس هستم به همین دلیل کمی تند و صریح نظرم رو دادم..

از شما عذر میخوام اگر از ادبیات من ناراحت شدید! به هر حال اینجا یک فضای عمومی هست با نظرات متفاوت از هم و زمانیکه شما به خالق هستی به شکل نامناسبی نگاه میکنید دریافت این ادبیات دور از ذهن نیست🙏🌹

یه نگاهی به مشکلاتتون که گذروندید بکنید و از خودتون بپرسید: من باید از اینا چی یاد می‌گرفتم که یاد ن ...

باید یاد میگرفتم ک پسرا خیلی لاشی و دروغگو هستن . ک گرفتم . و ۴ ساله وارد رابطه نشدم . شد؟!

اگه خودمو نمیکشم فقط واسه خونوادمه ک حداقل بذار اونا ناراحت نکنم . من ک ذاتا مردم فقط جسممه ک نفس می ...

وقتی ادما توگذشتشون میمونن..دیگه زمان حال رو از دست میدن..نسبت به آینده بی تفاوت میشن....

برو روانشناس عزیزم ....حیفه..بذار از این گذشته ای که ازارت میده رهابشی....شما میخوای به تنهایی از پس این همه آسیبی که دیدی بربیای ولی نشده چون تجربه کافی و شناخت کافی از خودت نداشتی بنظرم.....

بهترین کار همون مراجعه به یه تراپیست خوبه

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست

سلام. عزیزم مابقی اتفاقات رو کاری ندارم، اما خدا گفته با جنس مخالف دوست بشید؟ میدونید که حرامه؟ و هرکاری خدا گفته حرامه واسه خدا که فرقی نداره به خاطر خودمون گفته ضرر و منفعت کارهامون برای خودمونه و خدا از دوست داشتنش گفته

خودکشی مشکلی رو حل نمیکنه، شما داری نفس میکشی پس فرصت داری، اگه به اون دنیا اعتقاد داری پس باید اون چیزی که دین میگه رو قبول کنی، چیزی که دین میگه اینه که تو مشکلات استغفار و توبه کنیم و دعا و توکل و توسل

خدا میفرماید از صبر و نماز کمک بگیرید، 

تو صبر امید هست، امید به رحمت بی نهایت خدا حتی برای بنده های روسیاهی مثل من

شما یا من یا هرکسی دیگه، بیایم اول ببینیم زندگیمون راهمون چجوریه(قضاوتی نمیکنم و وظیفمه این بنا رو بذارم که از من خیلی بهترین و این یه حرف کلی برای همه آدماس) 

نمازهامون چجوریه رابطمون با خدا و اهل بیت(ع) چجوریه چقدر به خدای خودمون اعتماد داریم

این کانالو تو ایتا یه نگاهی بندازین، روزیتونه

Shahidonline

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
سلام لطفاً بی توجهی به اصول زندگی و عدم دقت و مهارت کافی در ارتباط گیری با دیگران رو پای خدا نذارید ...

حالا من تجربه و مهارت نداشتم . و این اتفاقا شد . مگه میشه اون چیزی ک بمن گذشته رو فراموش کنم . اون تاثیر منفی . حسای بد . بی اعتمادی . بدبینی . افسردگی شدید . 

باید یاد میگرفتم ک پسرا خیلی لاشی و دروغگو هستن . ک گرفتم . و ۴ ساله وارد رابطه نشدم . شد؟!

نه شاید این تمامش نباشه به نظر من شاید یه شخصیت وابسته دارین و باید اصلاحش کنین.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2706