2737
2739
عنوان

هرکسی ابگوشت خوب درس نمیکنه بیاد حتی اونایی ک دوستندارن عاشقش میشن

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه ازآب گوشت داخلش عکس بزاری. نمی‌شکنه؟ 

اگ شعله پخش کن‌بزاری با شعله  کم قبلشم ۸ ساعت روغن‌مالی بشه نمترکه

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 
آبگوشت که پیاز نمیخواد

بچگی هام روزه میگرفتم نماز یادم می‌رفت بخونم مامانم میگفت روزه بدون نماز مثل آبگوشت بدون پیازه همینقدر نشدنی

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
2731
بچگی هام روزه میگرفتم نماز یادم می‌رفت بخونم مامانم میگفت روزه بدون نماز مثل آبگوشت بدون پیازه همینق ...

یبار امتحان کن

آبگوشت و دیزی پیاز نداره

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
دستورشو گزاشتم خودت بزار نوش جان کنین

مرسی عزیزمم💖

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2740
باشه🤣🤣🤣

ناسلامتی پدربزرگ خواهرزاده‌ی عمه‌ی برادرزاده‌ی شوهر خواهر همسایه‌ی قدیممون دیزی سرا داشتاااا😂

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
یبار امتحان کن آبگوشت و دیزی پیاز نداره

هرچیزی گوشت داره 

پیازم داره

البته من اولین باره میشنوم توی ابگوشت روغن میریزن🤐🤐

ابگوشت به این چربی با گوشت و دنبه روغن نمیخواد

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
ناسلامتی پدربزرگ خواهرزاده‌ی عمه‌ی برادرزاده‌ی شوهر خواهر همسایه‌ی قدیممون دیزی سرا داشتاااا😂

باشه ی سرچ بزن از مرد خاله زنک هم خوشم نمیاد برو بیرون

خدایا دمت گرم ولی اخرش نفهمیدم اینجا که هستم تقدیر منه یا تقصیر من❤ 
2706