2752
2734

۲ ماهو نیمه زایمان کردم و تا ۴۰ روزگی بچم خونریری داشتم بعد از اون تا الان پربود نشدم که فکر کنم طبیعی باشه تا چندماه پریود نشم 

حالا رابطه محافظت نشده داشتم فقط ۱ بار اونم‌چون سالهاس تنبلی تخمدان و بسته بودن یکی از لوله ها رو داشتم و با ivf باردار شدم جدی نگرفتم 

حالا چند روزه تکرر ادرار گرفتم حتی یه کوچولو ادرار داشته باشم باید برم دستشویی . توی بارداریم این علامتو دلشتم نکنه الان باردارم دوباره؟ 🤐 اخه مگه بدون پریود شدن بعد زایمان میشه باردار شد اصلا؟

واقعا نمیدونی بعد زایمان احتمال بارداری خییییلی میره بالا؟

بله ممکنه مادر من دقیقا تو همین زمان مثل شما باردار شد

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
واقعا نمیدونی بعد زایمان احتمال بارداری خییییلی میره بالا؟ بله ممکنه مادر من دقیقا تو همین زمان مثل ...

نه از کجا باید میدونستم 😰😰 کی اینا رو یاد داده بهمون آخه

نه از کجا باید میدونستم 😰😰 کی اینا رو یاد داده بهمون آخه

این همه بارداری شیر به شیر!

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

بدون پریود که میشه باردار شد بعد زایمان ولی ۹۹ درصد باردار نیستید من تا سه ماه خونریزی داشتم بعد زایمان بعد از اون بلافاصله پریود شدم کاملا منظم تا حدو یکسال اما الان سه ماهه بهم ریخته پریودم الانم سه روزه عقب انداختم ماه اول سکته کردم تا پریود شدم بعدش دیگه عادی شده الان دیگه فکر هم نمیکنم بهش

عزیزم وقتی یه بار زایمان کنی رحم دیگه برای بارداری آماده میشه و شما میتونی طبیعی بارداربشی 

اخه مشکلم تنبلی تخمدان و بسته بودن یک لوله بود 

یعنی دیگه طبیعی میشه با این شرایطم؟

هیچ چیز بعید نیست ولی نه چون تکرر ادرار مربوط به عفونت ادرار  میشه  و اینکه باید سریع بری حس میکنی الانه ک بریزه به خاطر زایمانه متاسفانه منم همینم الان بعد یازده ماهه قبلا اصلا اینطوری نبودم ولی زایمان طبیعی بودم بگی نگی  رحم افتادگی پیدا میکنه

اخه توی این تایم کوتاه ؟

بله..... شنیدم که می‌شه حالا نگران نبا‌‌ش

ولی خب کلاسهای زایمان که میرفتم خیلی میگفتن مراقب باشید و فکر نکنین چون تازه زایمان کردیم احتمال بار داری ندارین

کاربری سوم...   
2706