2733
2739
عنوان

کیا پشیمونن????

| مشاهده متن کامل بحث + 11408 بازدید | 230 پست
ازدواج يه مسئوليت و درگيري بي انتها و بي پايان ه  تا آخر عمر يكي رو بايد با خودت بكشي  ن ...

دقیقا

لایک👍

دوستان  غمگینم😔💔برای دوقلو باردار شدنم یه صلوات لطف کنید ممنون میشم👫.مرسی😍
ازدواج يه مسئوليت و درگيري بي انتها و بي پايان ه  تا آخر عمر يكي رو بايد با خودت بكشي  ن ...

عوضش آرامشی که با ازدواج به دست میاد رو نمیتونی جایی پیدا کنی

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه میشد شوهر اروپایی میداشتم😎هرچند گیر نمیاد ولی چرا خانم های متاهل میگن ازدواج نمیکردن؟

من میشد شوهر اروپایی داشته باشم نخواستم واقعا با ما فرق دارن دلچسب نیستن حالا نه اینکه مردای ایرانی هستن  

2731

به نظرمن ادم تا نیمه اش پیدا نکنه ازدواج معنی نداره بعضی زن و شوهرا هستن کلا با بقیه فرق میکنن تیکه از وجود همن انگار اینجوری ازدواج قطعا خوبه ولی اینایی که دورم می بینم از ترس شوهر قحطی اصلا!😑

میدونی حتی فمنیسم ترین فمنیسم هاهم خودشون اعتراف می‌کنن ک بعد از یه مدت ب حضور یه مرد تو زندگیشون نیاز داشتن.

این یه نیاز طبیعیه.معنیش وابسته بودن به مرد یا تحت سلطه بودن نیست.فقط باید با اهلش ازدواج کنی ک بعدا پشیمون نشی.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738

چ ارامشی همش باید مواطب باشی اقا ناراحت نشه فلان کارو براش بکنی نمیدونم...

یا بعدش بچه

ولی مجردی خودتیو خودت راحت و بی دردیر

دوستان  غمگینم😔💔برای دوقلو باردار شدنم یه صلوات لطف کنید ممنون میشم👫.مرسی😍

چه آرامشي دقيقا ؟ 

من كه چيز خاصي توش پيدا نكردم 

البته كه بازم ميگم شوهرم از خيلي از شوهراي ني ني سايتي ها بهتره   

يعني دليلش اصلا همسرم نيست 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2706