2703
2553
عنوان

کیا پشیمونن????

| مشاهده متن کامل بحث + 11405 بازدید | 230 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پشیمان نیستم؛ معتقدم اگر ازدواج با شناخت کافی و معیارهای درست صورت بگیره و هدفش رسیدن به آرامش جسمی و روحی باشه، بسیار بهتر از مجردیه؛

آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2720
2714

من درسمو تااخررررش ادامه مبدادم پیش مامان بابام بدون درد و عصه و نگرانی 

وای چ خووووووب بود

ازاد و راحت

دوستان  غمگینم😔💔برای دوقلو باردار شدنم یه صلوات لطف کنید ممنون میشم👫.مرسی😍

ازدواج يه مسئوليت و درگيري بي انتها و بي پايان ه 

تا آخر عمر يكي رو بايد با خودت بكشي 

نظراتش ، زندگيش، برنامه و اهدافش كاملا تاثير مستقيم توي زندگيت داره 

اينكه خودت به تنهايي براي همه كارات و لحظه هات و برنامه هات تصميم بگيري خيلي با ارزش ه 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
من ۱۴ ب زور مادرم بله گفتم عقل الانمو داشتم نههههه اصلا

سوم راهنمایی😣😣😣 

اونم تو شهر بزرگ؟؟😔😔😔

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2706