2733
2734

من من من من من صد بار 

اصلا مشكلم شوهرم نيست 

با نفس ازدواج مخالفم 

قطعا ازدواج نميكردم و مستقل و آزاد زندگي ميكردم 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پشیمونم چون مامانم خیییلی عجله داشت شوهرم بده. موقع خواستگاری وقتی با همسرم صحبت میکردم از حرفاش فقط مذهبی بودن که یکی از معیارهام بود رو قبول داشتم. به خانوادم میگفتم از معیارهام خیلیا رو نداره اونا قبول نمیکردن.

من برگردم عقب زودتر ازدواج میکنم

منم      

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

من 

كلن آزادي بيشتري هست بدون ازدواج

البته تو اين مملكتم نمي موندم

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

دچار تضاد شدم

از يك طرف ميگند تنهايي تو سن بالا سخت ميشه

از يك طرف هم پشيموني بعضي از متاهلها 

من خودم با ازدواج راحت نيستم ولي خوب تنها موندن هم مشكلات خودش را داره 

كلا دچار تضاد شدم😐

من من من من من صد بار  اصلا مشكلم شوهرم نيست  با نفس ازدواج مخالفم  قطعا ازدواج نم ...

دقیقا من هم موضوع اصلا مرد زندگیم نیست مشکلم خود ازدواجه من داشتم مستقل میشدم و پدرم برام خونه ی مجردی و جدا میگرفت که یهو ازدواج پیش اومد الان خیلی پشیمونم

ای کاش تو جامعه ما زن میتونست تنها زندگی کنه و برچسب نخوره.در اونصورت ازدواج ها موفق تر بود.از این جمله که سایه مرد رو سرت باشه متنفرم

زیرکانه‌ترین راه برای تسلط بر هر جامعه‌ای تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است ،زیرا زنان اسیر هرگز قادر نخواهند بود انسان‌هایی آگاه و آزادی‌خواه پرورش دهند! سیمون دوبوار
2706