2737
2734
عنوان

ازدواج‌ پرماجرای دوستم و تبعاتش برای پسرکوچکش

| مشاهده متن کامل بحث + 1156 بازدید | 44 پست
خیلی هم بد نیست پسرم که یکسال و دو ماهش بود باردار شدم و دکتر گفت بهتره به جای شیر خودم شیر پاستوری ...

بعد رشد بچه ات خوب بود لاغرنشد

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط در كنارش بايد غذا هم بش بده حتما  از چند  نوع ميوه يكي دوتا در هفته بگيره فكر نك ...

به غذا و‌میوه اش خیلی میرسه اما دخترمن ک شیرخودمو میخوره و چندماه هم شیر خشک خورد بسیار لاغره و من دوست ندام بچه اونم به روز دختر من بیفته  چون من خیلی سر ضعیفی دخترم اذیت شدم

پروردگارایاری ام ده تابدون اینکه ازایمان افرادبپرسم وبدون اینکه به دردم بخورند؛همدل وهمدردشان باشم.زیرادرسودای هرانسانی روح توخانه گزیده
2731
تخصصی ندارم اما من فکر میکنم رشدش با اختلال مواجه میشه و دوستم اینجور فکر نمیکنه دلیلش هم اینه ک مگ ...

خوب اشتباه فکر میکنید عزیزم و در نهایت هم بهتره از خانه بهداشت محله اشون بپرسن چون ویزیت و مشاوره اونجا رایگانه میتونن با خیال راحت هر ماه بچه اشون رو ببرن که از،نظر رشد هم بررسی بشه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
از يك سالگي ميشه شير گاو داد و فكر نميكنم مشكلي باشه ولي به نظرم بهتره دوستتون يهو شير خشك رو قطع ن ...

خودشم همین قصدو داره میگه وعده هاشو کمتر میکنه تا کم کم قطع بشه

بانوی آسمان بعد چندوعده میدادی شیر پاستوریزه به همون اندازه شیرخشک یا بیشتر

2738
عزیزم شما تخصصی درباره تغذیه و رشد نوزاد دارین؟ همه بچه های معمولی میتونن از یک سالگی شیر گاو بخورن ...

بچه ها از یکسالگی میتونین شیر پاستوریزه بخورن اما نه به جای شیر مادر یا شیر خشک. چون شیر خشک علاوه بر شیر کلی ویتامین و آهن و... هم داره. بچه تو رشده و به همه اینا احتیاج داره. اگه از نظر تغذیه کمبودی داشته باشه زود زود مریض میشه و رشدش مشکل پیدا میکنه. آدم از هر چیزی میتونه بزنه اما از شکم بچه نباید بزنه. اجازه این کارو نداره. حتی غذا هم باید مقوی براش درست کنه. این نظر منه و برای بچه خودم رعایت کردم

بچه ها از یکسالگی میتونین شیر پاستوریزه بخورن اما نه به جای شیر مادر یا شیر خشک. چون شیر خشک علاوه ب ...

جایگزینی شیر خشک با شیر پاستوریزه برای بچه من با نظر پزشک متخصص انجام شد ، شما در این باره تخصصی دارین ؟چون نباید همینجوری برای نوزادان چیزی تجویز کرد 

مواد مغذی مورد نیاز کودک باید از همه منابع تهیه بشن نه تنها شیر حتی مصرف مکمل هم طبق نظر پزشک گاهی لازمه چنانکه به بچه های چند ماهه که شیر مادر یا شیر خشک میخورن قطره های ویتامین داده میشه و اگر مادری نوع شیر بچه رو.عوض بکنه معنیش این نیست که قراره به بچه گرسنگی بده یا از،شکمش بزنه عزیزم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ممنونم ازهمه

جایگزینی شیر خشک با شیر پاستوریزه برای بچه من با نظر پزشک متخصص انجام شد ، شما در این باره تخصصی دار ...

دوست عزیز اگه واقعأ اینطوره که خوبه... میشه بگین رشد بچه شما بعد شیر پاستوریزه چطوربود

هرچقدر میل داشت میدادم خیلی وقتا با عسل، موز، خرما،.... طعم دارش میکردم تا براش تکراری نشه

ازکی عسل دادی ؟چهار مغز چطور؟

شیر به نوعی یه غذای کامله که فقط آهن نداره و بعضی چیزای دیگه

اما شیرای الان چون پاستوریزه و هوموژنیزه میشن یسری ویتامینا و موادمعدنیا رو از دست میدن.علاوه بر این قدیما گاوا توی فضای بازتر زیر نور خورشید بودن که الان کمتر این اتفاق میوفته بعضی وقتا هم بهشون هورمون تزریق میکنن

در کل بهتره در کنار شیر ,شیر خشک هم گاهگداری بهش بده یا ویتامیناشو ازطریق میوه و سبزیجات یا مکملا تامین کنه

تمــام آرامشــم را مدیـــون همان انتــظاری هستم کـــه دیـــگر از هیــــچکس نـــــدارم ...!  
2706