2733
2734
عنوان

کسایی که از کنکور سر در میارن

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 59 پست
بنظرتون معدل بالای ۱۸ فنون ۵۰ جامعه ۸۰ روان ۸۰ عربی ۶۰ تاریخ جغرافیا و فلسفه ۳۰ اقتصاد ۶۰ میش ...

بله عزیزم نعدلت ۱۸ باشه با این درصدا  حدود  هزار میاری 

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرتون معدل بالای ۱۸ فنون ۵۰ جامعه ۸۰ روان ۸۰ عربی ۶۰ تاریخ جغرافیا و فلسفه ۳۰ اقتصاد ۶۰ میش ...

اما اگه فنون و فلسفه کنکدر اردیبهشت رو دیده باشی میفهمی که براحتی نمیشه ۳۰ و ۵۰ زد اما اگ بتونی این درصدارو بزنی ۳ رقمی ام میاری

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
2728
دعا کن برام

عزیز دلم متاسفام اما بنظر من کنکور تنها جایی هست که دعا تاثیری رو نتیجه نداره و فقط،باید تلاش کرد

یه سوال الان کنکور اردیبهشتو بدی حدود چند درصد میتونی بزنی هر درسو بگو تا راهنماییت کنم من تجربم زیا ...

من طول سال خوندم ولی اسفند و فروردین نه حالم بد بود

درصد نگرفتم ولی کلید ی نهایی انداختم

ریاضی نزدم فنون ۱۰.۱۵ جامعه و روان حدود ۵۰

عربی ۳۰

تاریخ جغرافیا ۲۰

فلسفه ک نزدم

اقتصادم ۲۰

2740
من طول سال خوندم ولی اسفند و فروردین نه حالم بد بود درصد نگرفتم ولی کلید ی نهایی انداختم ریاضی نزد ...

احیانا تو مهدیس محمد پور نیستی

من طول سال خوندم ولی اسفند و فروردین نه حالم بد بود درصد نگرفتم ولی کلید ی نهایی انداختم ریاضی نزد ...

درصدات بد نیس شروع کن پرقدرت بخون مطمئن باش ۲ هزار میاری فقط دیگ نیا و نپرررسس فقط بخون همین الان درخواست تعلق بده

گوشیم خاموش کن دو هزارو ک اوردی تگم کن 

درصدات بد نیس شروع کن پرقدرت بخون مطمئن باش ۲ هزار میاری فقط دیگ نیا و نپرررسس فقط بخون همین الان در ...

ممنون ازت عزیزدلم انشالله بهترشم بیارم 🥲

چشم حتمااا ایشالا خودتم موفق بلشی

ممنون ازت عزیزدلم انشالله بهترشم بیارم 🥲 چشم حتمااا ایشالا خودتم موفق بلشی

من ریگ برای کنکور نمیخونم فقط نهایی

درصدای کنکورم فنون ۴۸ عربی ۶۲ اقتصاد روان ۷۵ جامعه ۹۳

فلسفه تاریخ ۲۵ مهارت ۹۱ هوش ۴۸

2706