2733
2734
عنوان

کسایی که از کنکور سر در میارن

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 59 پست

@niniyar_3    

ایشونو ۶۰ روز تعلیق کنید لطفا برم سراغ درسشون

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به به عالی زدییییی مطمئنم بهترین رتبه رو میاری

😘❤️

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
2731
از کی شروع کردی خوندن و چند ساعت در روز  تعداد تستم میشه بدونم

عزیزم نن پارسال رتبم ۵ هزار بود و پارسالم درصدام همینا بود منتها معدلم خراب بود که رتبم این شد هیچی حدود ۴۰ روز خوندم و همش مرور بود

عزیزم نن پارسال رتبم ۵ هزار بود و پارسالم درصدام همینا بود منتها معدلم خراب بود که رتبم این شد هیچی ...

معدلتون پارسال چند شد؟

پس منم میتونم تو ۶۰ روز واقعا میشه اخه پایم خوبه فقط دوماه نخوندم

معدلتون پارسال چند شد؟ پس منم میتونم تو ۶۰ روز واقعا میشه اخه پایم خوبه فقط دوماه نخوندم

پارسال معدلم۱۳ و خورده ای بود

معدلتون پارسال چند شد؟ پس منم میتونم تو ۶۰ روز واقعا میشه اخه پایم خوبه فقط دوماه نخوندم

اره فقط من اون ۴۰ روزو بکوب خوندما به هیچی توجه نمیکردم حتی بانامزدمم حرف نمیزدم فقط میخوندم

اره فقط من اون ۴۰ روزو بکوب خوندما به هیچی توجه نمیکردم حتی بانامزدمم حرف نمیزدم فقط میخوندم

تو ام همه تمرکزتو بذاری رو درس حتما میشه

حیف اگ ۱۸ ب بالا بودی ۱۰۰۰ ابنا میشدی ولی نهایی امسال جدیش بگیر انشالله ک موفق باشی😍😍

دقیقا ❣️👍🏻

تو ام همه تمرکزتو بذاری رو درس حتما میشه

احه میدونین چیه من خیلی انرژی منفی دورمه ی خاله دارم دخترش تجربی بود قبول نشد خیلیم زرنگ بود حتی یسالم موند پشت مامان بابام فکر میکنن دانشگاه دولتی نمیشه آورد و فلان خیلی سخته

یا غیر مستقیم بهن میزنن ک قبول نمیشی

همه هم متنفر زمین خوردن منن منم ک ههی وقتمو دز دست دارم میدم با اینکارا 

احه میدونین چیه من خیلی انرژی منفی دورمه ی خاله دارم دخترش تجربی بود قبول نشد خیلیم زرنگ بود حتی یسا ...

این چه حرفیه مثلا تو باسوادی

تو منطق یه درسی هس مغالطه تمثیل ناروا ..یعنی دوتا چیز بی ربطو مقایسه کنی چون دختر خالت قبول تشده توام نمیشی؟؟؟؟ تو الان دچار درماندگی تموخته شده ای یعنی فک میکنی توانایی ای بدای تغییر شرایطتت نداری درحالی که میتونی اگررر اراده کنی هر رتبه ای بیاری

این چه حرفیه مثلا تو باسوادی تو منطق یه درسی هس مغالطه تمثیل ناروا ..یعنی دوتا چیز بی ربطو مقایسه ک ...

دقیقا درسته  درماندگی آموخته شده روان شناسی

ممنون ازت ک ولی باهام حرف زدی قبول شدم اون رشته و دانشگاه مد نظرم میام بهت میگم😍😍😍امیدوارم دوتامون بیایم و خبر قبولی بریم