2737
2734
عنوان

ازدواج‌ پرماجرای دوستم و تبعاتش برای پسرکوچکش

| مشاهده متن کامل بحث + 1156 بازدید | 44 پست
دوست عزیز اگه واقعأ اینطوره که خوبه... میشه بگین رشد بچه شما بعد شیر پاستوریزه چطوربود

رشد پسرم هم قبل و هم بعدش خوب بود

من روی تغذیه پسرم خیلی تمرکز کردم از نظر غذای کمکی که همه چیز رو استفاده کنه به خصوص سبزیجات و ویتامین هم حتما با مشورت پزشک استفاده بشه خیلی خیلی کمک میکنه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

عزیزم من به بچه ی یکسالو یک ماهم شیر پاستوریزه دادم چون واقعا دیگه نمیتونستم 

اسهال شد بستریو مکافات

بعضی بچه ها حساسیت دارن 

دراین دنیا که مردانش به نامردی عصا ازکور میدزدند .من از خوش باوری انجا محبت آرزو کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جای نگرانی نداره منم دخترم شیر خشکی بود واز یه سالگی شیر پاستوریزه از همین پلاستیکی ها میدادم و بیشتر سعی میکردم باغذاسیرش کنم دکترش گفت شیر پاستوریزه بدم و دیگه نیازی نیست شیر خشک بخوره بچه تا یه سالگی غذای اصلیش شیره

محتاجم به دعا

دکتر دختر من معتقده تا دو سالگی شیر خشک رو قطع نکنین. چون شیر خشک با آهن و مواد معدنی غنی شده و شیر پاستوریزه های موجود عملا آب هست

پیشنهاد من اینه که شیر خشک رو قطع نکنن. اولا اختلاف قیمت شیر خشک و شیر گاوی که بچه در یک ماه میخوره زیاد نیست. اگر خیلی در مضیقه هستن پوشک رو قطع کنن و کهنه و لاستیکی استفاده کنن یا پوشک و لاستیکی به جای پوشک کامل

اگر این کار رو نمیتونن انجام بدن یه تیکه طلای خیلی کوچیک بفروشن پول شیر خشک اقلا تا یک سال و نیمش رو فراهم کنن. شیر پاستوریزه ها خاصیتی ندارن. تمام چربیشون رو که میگیرن به جاش پالم قاطیش میکنن

2738

منم دخترم شيرخشكي بود وقتي سيزده ماهش بود دكتر اطفالش گفت شير خشكشو قطع كن ديگه لازم نيست الانم كه شش سالشه هيچ كمبود وزن يا چيز ديگه اَي نداره اصلا مشكلي إيجاد نميشه مطمين باش

و خدایی که همین نزدیکیست'

باید با دکتر صحبت کنه. بچه با بچه متفاوته بعضی بچه ها حساسیت به پروتئین گاوی دارن. من خودم شیر خشکی بودم ولی زمان جنگ بود و وضع مالی هم چندان خوب نبود شیر گاو هم میدادن بهم ازهمون اوایل . ولی نسخه ای نیست ک برای همه بشه بپیچی

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایگزینی شیر خشک با شیر پاستوریزه برای بچه من با نظر پزشک متخصص انجام شد ، شما در این باره تخصصی دار ...

تخصص من اینه که چندتا بچه بزرگ کردم. این حرفم از خودم نمیگم. شاید به طور استثنا دکتر برای بچه شما اینجور تشخیص داده و نمیشه اینو به همه بچه ها تعمیم داد. من این حرفو از خودم نمیزنم که. 

تخصص من اینه که چندتا بچه بزرگ کردم. این حرفم از خودم نمیگم. شاید به طور استثنا دکتر برای بچه شما ای ...

چه جالب هم نظر هستیم منم به استارتر گفتم باید از خانه بهداشت یا پزشک بپرسن و نسخه دیگران رو تعمیم ندن شما هم روش تغذیه فرزندان خودتونو برای همه تکلیف نکن عزیزم

اگرچه نگاهی به کامنتها بندازی عموما بچه های شیر خشکی از یک سالگی شیر گاو مصرف میکنن مگر اینکه حساسیت داشته باشن پس نظر من قابل تعمیم.تره تا شما

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
چه جالب هم نظر هستیم منم به استارتر گفتم باید از خانه بهداشت یا پزشک بپرسن و نسخه دیگران رو تعمیم ند ...

این حرفی که من زدم نظر خودم نبود نظر چند تا دکتر بود. بعد از یک سالگی شیر غذای اصلی نیست ولی باید حتما در کنار غذا استفاده بشه. اگه شیر مادر باشه که خیلی بهتر وگرنه شیرخشک جایگزینش میشه. 

2706