2737
2734
عنوان

دلم تنگ شد+ عکس📸🥺

293 بازدید | 10 پست

ما زمستون هر هفته یا دو هفته ای یه بار با مامان بزرگم و عموم و عمم اینا میرفتیم سرعین 

هر بار کلی عکس می‌گرفتیم دلم یهو تنگید

یه کافه داشت همیشه میرفتیم اونجا بیش از حد خوشگل بود 

ترشکاش 

غذاهاش 

ای خدااااااا یادش بخیر 

الان میزارم 

🥺❤

بعد خوردن ترشک یادم افتاده که عکس بگیرم عذر من را پذیرا باشید ۴ تاش مونده بود که عکس گرفتم😂

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لایک

کذاشتم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2738
به بههه نوش جون😂🤩

فدات😂💚