2752
2734
سلام ببخشید من شوهرم خیانت کرده میخام طلاق بگیرم  .از خیانتش مدرک ندارم واسه دادگاه .چکار کنم؟ط ...

هیچی اگه مدرک ندارید سعی کنید توافقی راضیش کنید .

البته یه مدت بیخیال باشید ببینید اقدامی انجام نمیده

گریه مکن که سرنوشت گر مرا ازتو جدا کرد عاقبت دلهای ما باغم هم آشنا کرد.....
سلام ببخشید من شوهرم خیانت کرده میخام طلاق بگیرم  .از خیانتش مدرک ندارم واسه دادگاه .چکار کنم؟ط ...

الان فک کردی مدرک داشته باشی طلاقت میدن ! نفقه رو بذار اجرا .. مطمعنا نمیده . شیش ماه هم ک نده حق طلاق میگیری 

با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی که هر چی زن ومردخیانتکاره به خاک سیاه بشینن الهی دردبی درمون نصیبشون بشه ازجوونیشون خیر نبینن که تو دل آدما آشوب میندازن.من که شوهرخودم یه هرزه به تمام عیاره.همش خیانت همش خیانت ازبس بخشیدم مردم ولی این وسط زناهم مقصرن طرف طلاق گرفته زندگی خودشو خراب کرده اومده به شوهرهرزم پیام داده حالا اشکال نداره متاهلی ولی گوشیتو قایم کن زنت نفهمه.یاطرف شوهرش مرده بچه داره اونم دوتا اصراربه این هرزه که بیاصیغم کن پشیمون نمیشی.دخترخالش 20سالشه ومجرد وآویزون.

اینجور مردا نه فقدهیچکس کارشون نداره وافتخارم میکنن موندم چرا خدا هم کارشون نداره.ما زناکه دلمون صافه ومیشکنیم ونمیتونیم کاری کنم چرا خدا چیزی نمیگم 

دیشب مثه همیشه صدبارمردموزنده شدم تاپیامارودیدم 

الان فک کردی مدرک داشته باشی طلاقت میدن ! نفقه رو بذار اجرا .. مطمعنا نمیده . شیش ماه هم ک نده حق طل ...

اونم به سادگی نیس 

اگه بره تمکین کنه نفقه بهش تعلق میگیره 

[QUOTE=340044921]هیچی اگه مدرک ندارید سعی کنید توافقی راضیش کنید . البته یه مدت بیخیال باشید ببینید اقدامی انجام نمی ...[/QUOT

باهاش رابطه داشته.... یارو شوهر داشته طلاق گرفته اومده زندگی منو خراب کرده.الانم صیغه هستن

روزی می آید که دلت برایم تنگ خواهد شد..روزی متوجه جای خالی ام در دنیایت خواهی شد..درست همان روزی که من؛در دست نیافتنی نقطه در زندگی ات ایستاده ام!
اونم به سادگی نیس  اگه بره تمکین کنه نفقه بهش تعلق میگیره

ربطی نداره . حقوق نمیدونید راهنمایی نکنید . تمکین نکنه بهش تعلق نمیگیره . نکه تمکین کنه تعلق نگیره ! 

[QUOTE=340044921]هیچی اگه مدرک ندارید سعی کنید توافقی راضیش کنید . البته یه مدت بیخیال باشید ببینید ...

خب صیغه نامشونو دارید

یا بتونین ازشون فیلم بگیرین درحال رابطه

[QUOTE=340044921]هیچی اگه مدرک ندارید سعی کنید توافقی راضیش کنید . البته یه مدت بیخیال باشید ببینید ...

اینجور زنا که خبر دارن طرف متاهله بازم کارخودشونو میکنن الهی امام رضااززمین محوشون کنه 

چرا اون زندگی تو خراب کرده باشه؟! چرا شوهرتو نمیگی؟! مرد اگه زنشو بخواد و هرزه نباشه نمیره سراغ کسی دیگه . اون خانومم ک جدا شده و خیانتی بکسی حساب نمیشع . این شوهرته ک خیانت کرده

ربطی نداره . حقوق نمیدونید راهنمایی نکنید . تمکین نکنه بهش تعلق نمیگیره . نکه تمکین کنه تعلق نگیره ! ...

اتفاقا شمام انگار نمیدونید 

نفقه در برابره تمکین اینو عالم وادم میدونن

مگه اینکه دلیل موجه برای تمکین نکردن داشته باشه و مرد نتونه الزام ب تمکین بگیره .یااینکه مرد نتونه خانه و وسیلخ برای ایشون مهیا کنه

الان فک کردی مدرک داشته باشی طلاقت میدن ! نفقه رو بذار اجرا .. مطمعنا نمیده . شیش ماه هم ک نده حق طل ...

دیگه الان همه مردا یاد گرفتن ماهی دوقرون به حساب زنشون میزنن فردا روز دادگاه پرینت میگیره میگه آقا هرماه نفقه زده.. 

خب صیغه نامشونو دارید یا بتونین ازشون فیلم بگیرین درحال رابطه

ن هیچی ازشون ندارم ....یعنی دادگاه بخاطر اینکه شوهرم صیغش کرده حق طلاق بهم میده؟؟؟؟

روزی می آید که دلت برایم تنگ خواهد شد..روزی متوجه جای خالی ام در دنیایت خواهی شد..درست همان روزی که من؛در دست نیافتنی نقطه در زندگی ات ایستاده ام!
اینجور زنا که خبر دارن طرف متاهله بازم کارخودشونو میکنن الهی امام رضااززمین محوشون کنه 

اونوقت اون مردی ک بهتون خیانت کرده چی میشه ؟!! چرا نمیگی مردی ک خیانت میکنه فلان و فلان ! ... 😑

الهی که هر چی زن ومردخیانتکاره به خاک سیاه بشینن الهی دردبی درمون نصیبشون بشه ازجوونیشون خیر نبینن ک ...

عزییییزدلم😔💔عمرتو با اون نامرد هدر نکن، هدفتو بزار جدایی، قوی کن خودتو بالا بکش

دیگه الان همه مردا یاد گرفتن ماهی دوقرون به حساب زنشون میزنن فردا روز دادگاه پرینت میگیره میگه آقا ه ...

به این آسونیا نیس ! راه داره . بعدشم دوقرون نفقه حساب نمیشه ! اگرم ک داره ماهیانه نبلغی بهش میده ک خب حرفی نیس 🤷🏻‍♀️

2706