2737
2734
عنوان

🌱💚💫تاپـــــیـک دســـت جمــعی دعــا💫🌱💚

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 91 پست
خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم 🌱🌸🌿

🥺🌱🥰

۱۴ تا صلوات برا کسی ک تگ کردین

۱۰۰ تاهم برا همه اونایی ک ت تاپیک التماس دعا داشتن میفرستم با ۳ تا توحید 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
سلام عزیزدلم ممنونم خواهری لطف کردی یک دنیا ممنون حاجتتروا عزیزترینم ❤️

❣❣😘😘🌱

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🥺🌱🥰 ۱۴ تا صلوات برا کسی ک تگ کردین ۱۰۰ تاهم برا همه اونایی ک ت تاپیک التماس دعا داشتن میفرستم ب ...

قربون قلب مهربانت بشم😍🌷☘️ شرمنده میکنییی منوو کههه

خیلی ممنونم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
قربون قلب مهربانت بشم😍🌷☘️ شرمنده میکنییی منوو کههه خیلی ممنونم

🥺نشی عزیزم

دشمنت شرمنده همیشه ب یادتم حتما برم حرم دعات میکنم

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731
🥺نشی عزیزم دشمنت شرمنده همیشه ب یادتم حتما برم حرم دعات میکنم

❤️😍❤️ بهبهه خوشا به سعادتتتت واقعا مرسیی 🌸✨

برا رسیدن ث به عشقش دعا کن ممنونم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
❤️😍❤️ بهبهه خوشا به سعادتتتت واقعا مرسیی 🌸✨ برا رسیدن ث به عشقش دعا کن ممنونم

واقعا لطف خداس🥺🌱

حتما🥰🌱

تاپیکمو نگاه کنید 

اگه ی مسلمون این سوره رو به دیگری هدیه بده تا صب حاجت روا میشه 

میشه برام دعاکنید اسمم ساراست 

هدیه به تمومتون

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ﴿۱﴾

ما [قرآن را] در شب قدر نازل كرديم (۱)

وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ﴿۲﴾

و از شب قدر چه آگاهت كرد (۲)

لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿۳﴾

شب قدر از هزار ماه ارجمندتر است (۳)

تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ كُلِّ أَمْرٍ ﴿۴﴾

در آن [شب] فرشتگان با روح به فرمان پروردگارشان براى هر كارى [كه مقرر شده است] فرود آيند (۴)

سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿۵﴾

[آن شب] تا دم صبح صلح و سلام است (۵

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
تاپیکمو نگاه کنید  اگه ی مسلمون این سوره رو به دیگری هدیه بده تا صب حاجت روا میشه  میشه ...

قربونن بشم من سارا حتماً دعات میکنم 

2740
قربونن بشم من سارا حتماً دعات میکنم 

فداتشم لطف داری به من گل من❤همچنین ان شاءالله  امام حسین واسطه بشه برات پیش خدا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
فداتشم لطف داری به من گل من❤همچنین ان شاءالله  امام حسین واسطه بشه برات پیش خدا

عزیزدلی لیاقت بهترین هارو داری

عزیزدلی لیاقت بهترین هارو داری

فداتشم همچنین خود قشنگت❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@_dreams_come_true_    

میشه برا حاجتم یه سوره قدر بخونی لازمم🥺🙏🏻

2706