2733
2734
عنوان

🌱💚💫تاپـــــیـک دســـت جمــعی دعــا💫🌱💚

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 91 پست
ان شا الله ..توروخدا زیاد دعام کن توراهی قدم برداشتم ک شبانه روز براش تلاش میکنم تهش معلوم.نیست هیچی ...

نگران نباش عزیزم فقط بسپار به خود خدا و حتما ازش بخواه که هر چی خیر و صلاحت هست همون بشه هیچ وقت به زور ازش چیزی نخواه که قطعا خدا بهترین رو برامون میخواد

حتما درست میشه عزیزم 

امام زمان خیلی بزرگه خیلی مرام داره ازش بخواه که حتما برات درستش میکنه اونی که میخوای😍😍

نگران نباش عزیزم فقط بسپار به خود خدا و حتما ازش بخواه که هر چی خیر و صلاحت هست همون بشه هیچ وقت به ...

ان شا الله نه هیچوقت ب زور نمیخوام تودعاهام.میگم به خوبی و خوشی و سعادت و پیشرفت باشه برام درست کن میگم خدایا توبساز ..توبسازی قشنگتره خدایا توبرام بخواه توبخوای میشه.توجزخوبی نمیخوای

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥ السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس