2737
2734
عنوان

داشتم فاز میگرفتم دستم برید😑💔

272 بازدید | 30 پست

یه چاقو گرفتم داشتم فاز میگرفتم اهنگ غمگین گذاشتم دستو یکم بریدم😑

بعد رفتم شستم کسی نبینه داشتم موهامو میبستم یه تار موم از وسط زخم رد شد بازم برید الان هی خونریزی میکنه میشورم میترسم یکی ببینه چیکار کنم ردش نمونه؟؟

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کلن بیتاها فاز دارن

نمیدونم چه مرگمونه

منم بااهنگ غمگین جوری گریه میکنم‌و حس میگیرم انگار فردا قراره بمیرم

زیر اب سرد بگیر

یا فشارش بده محکم چند دقیقه نگه دار

یا یخ بزار روش فشار بده

2738
منم تیغ تو دستم بود انگشتمو جررر دادم🥲😂

منم با ژیلت زدم وسط ناخونم 

وسط ناخونم ب فنا رف    

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
وا چرا میترسی بگو دستمو بریدم خب

بابا حوصله دعوا ندارم هی میگن چرا برید از قصد بریدی پول نمیدیم و.....

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️

خب چکاری بود کردی حالا...چاقو مگه فاز گرفتن داره

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
کلن بیتاها فاز دارن نمیدونم چه مرگمونه منم بااهنگ غمگین جوری گریه میکنم‌و حس میگیرم انگار فردا قرا ...

عه بیتا😂🧡

2706