2752
2734
عنوان

شک به نامزدم

322 بازدید | 18 پست

سلام من وسواس فکری دارم خیلی اذییتم بخدا تازگیا هم این سناریو توی ذهنم پیش اومده که نامزدم با دوستم حرف میزنه 

البته زمینه هایی هم داره مثلا یه بار به نامزدم گفتم اگه دختری بهت پیام داد جواب میدی گفت چیکار کردی که می‌ترسی نه باید تحقیق کنم ببینم چیکار کردی گفتم باید از دخترا تحقیق کنی گفت خودم میدونم 

یا گاها کا با دوستام شوخی میکنیم دوستم میگه بذار به نامزدت پیام بدم بگم چیا میگی 

بنظرتون حساس شدم یا واقعا چیزی هس

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا چیزیم بود میذاریش کنار دیگه .دوس پسر ارزش فکر کردن نداره

نامزدمه محرمیم میگم 

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم
نامزد رسمی؟ 

فعلا صیغه خوندیم تا عقد کنیم

زنا الکی حساس نمیشن،ولی هیچ وقت رو نده به دوستات و راجب نامزدت اصلا چیزی نگو،رفیق بد خیلی داریم متأسفانه 

صبر آدمارو امتحان نکنید *خط کش تا حدی خم میشه ◆♥︎ یهو میشکنه😟
زنا الکی حساس نمیشن،ولی هیچ وقت رو نده به دوستات و راجب نامزدت اصلا چیزی نگو،رفیق بد خیلی داریم متأس ...

کلا این شک افتاده به جونم بخدا دارم نابود میشم

فعلا صیغه خوندیم تا عقد کنیم

نه بنظرم فکرت اشتباه و بنظرم ارتباط رو محدود کن با دوستت شما دیگه داری زندگی متاهلی تشکیل میدی سعی کن از رابطه با نامزد و زندگیت و خانواده هیچی جلوش نگو... عادی باش و حتی پیش نانزدت از دوستت. حرفاتون و... نگو... چون هیچی از هیچکس بعید نیست. تغییر رویه بده فقط

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
نه بنظرم فکرت اشتباه و بنظرم ارتباط رو محدود کن با دوستت شما دیگه داری زندگی متاهلی تشکیل میدی سعی ک ...

وای اخه دوستم میدونه من قبلا با کی مثلا دوست بووم و اینا دانشگاه 

با دوستات زیاد در مورد مسائل تو و نامزدت حرف نزن

بهشون رو نده دویت ناباب زیاده

ما زنا زیاد حساسیم با دوکلمه حرف تمام ذهنمون به هم میریزه 

تا چیزی ندیدی حرف تو دهنش نذار.اخرش میگه این که به من شک داره حداقل عملی کنم حرباشو

اونا گذشته شما بوده بدهکار که نیستید بهش کم کم رابطه اتو تموم کنی بهتره. و سعی کن هیچوقت توی موقعیت قرار نده که نامزد و دوستت باشن. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

عزیزم شما الان می‌ترسی نامزد بیفته دست دخترای دیگه و تو رو ول کنه،یا می‌ترسی راجب گذشته بدونه و ولت کنه؟؟؟

صبر آدمارو امتحان نکنید *خط کش تا حدی خم میشه ◆♥︎ یهو میشکنه😟
از شما سر تره؟

نه من خوشگل ترم ولی حس میکنم حسودت تره مثلا من میگفتم اون پسره رو میبینین از من خوشش میومد و فلان میگه تو دیگه بی ناموسی نکن نامزدی و فلان به شوخی 

والا منم به شوخی میگم

2706