2733
2734

وقتی بابام فوت شد یارانه مارم قطع کردن ماهم مادرم لازم داشت واقعا الان دنبال کاراشیم 

تاپیک قبلیم ببینید کامنت اول چی بهم گفت😭😭

واقعا من با چشم گریون دنبال کاراش بودم من بمیرم نه پول میخام نه زندگی نه این دنیا ولی چیکار ‌کنم ک مجبوریم زندگی کنیم و پول لعنتی هم لازمه خبببب

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تسلیت میگم عزیزم بهتون، خدا بهتون صبر بده، 🖤🙏🏻

اون شخص فورا اولین چیزی که  به ذهنش اومده رو نوشته، فکر نکرده حرف زده.....اشتباه کرده... عیبی نداره شما ببخشش، بعدش هم خودش معذرت خواهی کرده ....

2740
در کل حرف خوبی نزد اما ایشونم دچار سوءتفاهم شد فک کرده بود شما میخوای زودتر کارای یارانه رو اوکی کنی ...

اصلا کاش من میمیردم کاش هیچ دختری هیچ روزی نرسه ک اینجوری تاپیکی بزنه و دنبال اینجور کارا باشه😭😭😭😭😭

بابام تو بغلم جون داد وقتی سرشو تو دستم گرفتم یه خره کشید و تمام ادما دورم جمع شده بودن من جیغ میکشیدم ولی هیچکس کمک ما نکرد بابایی من خیلی جوون بود بردیم بیمارستان تو راه التماس میکردم که برگرده برنگشت دکترا گفتن ایست قلبی کرده 🖤🖤 اونم تو سن چهل سالگی شب عید رفت و من تنها شدم😭🖤
اصلا کاش من میمیردم کاش هیچ دختری هیچ روزی نرسه ک اینجوری تاپیکی بزنه و دنبال اینجور کارا باشه😭😭😭 ...

من پدر و مادرمو از دست دادم درکت میکنم اما باید زندگی کنی و تو این دوره زمونه نفس کشیدنم انگار هزینه داره پس کار بدی نکردی ناراحت نباش حقته چه پدرت زنده بود چه الان که فوت شده