2752
2734

سلام دوستان 

شوهرم خیلی محدودم گرده و هیچ رفیقی ندارم و کلا میگه تو خونه تکون نخور مخصوصا وقتایی که سر کاره 

۱۴ روز کلا سره کاره و ۱۴ روز خونه 

حالا واقعا دلم‌میخواد این چند روزی که نیست برم یکی دو روز تو خوابگاه پیش دوستام باشم

یه بهونه ای هم جور کردم و بهش گفتم باید برای یه نامه ای برم دانشگاه و خیلی فوریه برای طرحم 

اونم دو دله که بگه خوب یه روزه برو و برگرد 

ولی میتونم روش کار کنم و راضیش کنم که بهم بگه برو سریع برگرد 

۸ ساعت فاصله هست تا دانشگاه 

ولی عذاب وجدان گرفتم که اینکارو کنم یا نه 

خیلی دو دلم 

میدونم کارم انسانی نیست ولی خوب از طرفی هم دوست دارم یکی دو روز برای خودم باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکن ارزش ندارع دروغت ک دربیاد پشیمون میشی 

بیشتر سعی کن رو این ک بهت ازادی بدع کار کنی 

سعی کن بفهمی سر چی این کارو میکنه 

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
2731

بیخیال بابا اون دو هفته خونه نیس تو میدونی مگه کجا میره برو حال کن مراقب باش نفهمه ما زنا هم انسانیم و حق داریم هر کاری ک خارج از عرف نداشه صرفا جهت بهتر شدن حال خودمون کنیم عذاب وجدان جیه 

بیخیال بابا اون دو هفته خونه نیس تو میدونی مگه کجا میره برو حال کن مراقب باش نفهمه ما زنا هم انسانیم ...

آفرین به نظر منم برو از کجا میخاد بفهمه یه نامه قلابی هم حور کن بزار جلوش بگو اینه

استارت کارای پنهانی و دروغ رو نزن

میدونی بعضی وقتا مثلا با خالم یا کسی میرم بیرون بعضی وقتا نمیگم 

ولی دیگه این خیلی راهه و باید اجازه بده 

دوستام همش میگن بیا یه چند روز به هوای قدیم دور هم باشیم 

اونا هنوز تموم نکردن من ترم بالایی بودم ولی خوب الان که بهونم جور شده دو دلم که ادامه بدم و راضیش کنپ یا بیخیالش بشم 

آفرین به نظر منم برو از کجا میخاد بفهمه یه نامه قلابی هم حور کن بزار جلوش بگو اینه

ما زنا همه چیو سخت میکنیم برا خودمون نباید هر حرفی رو زد مرد باید ب زنش ازادی بده تا زن طفلی قایمکس و با لرز با دوساش قرار نزاره

میدونی بعضی وقتا مثلا با خالم یا کسی میرم بیرون بعضی وقتا نمیگم  ولی دیگه این خیلی راهه و باید ...

بیا و حرف منو گوش کن 

نکن اینکارو

بنظر من دوستا هیچ ارزشی توی زندگی ادما ندارن

یه هفته ای میشه دختر خواهرشوهرمو سر همین دوست بازیا از دست دادیم..... 

تو این دوره زمونه هیچ دوستی خیرخواه هیچ کس نیست... 

ما زنا همه چیو سخت میکنیم برا خودمون نباید هر حرفی رو زد مرد باید ب زنش ازادی بده تا زن طفلی قایمکس ...

میدونی خودمو میزارم جاش 

میگم اگ اون اینکارو کنه من چ حالی میشم 

و واقعا بهم برمیخوره