2733
2739

شوهرم کارش دورکاریه خداروشکر ولی بعضی چیزارو که نی نی سایت میخونم مثلا میبینی مرده خودش خوبه و هیچوقت نمیلغزه ولی یه زنی تو محل کار بهش گیر میده و روش کراش میزنه واقعا ادم میترسه من حتی اگه شوهرم اصلا به هیچ‌زنی ام محل نذاره بازم عذاب میکشم اکه یه زنی دنبالش باشه خودم زن زیاد دیدم اطرافم که میدونن طرف متاهله بعد با کلی سوز و گداز از عشقشون به اون مرده میگن

متاسفانه زنای امروز البته بعضی هاشون متأهل هم هستن ولی خب سر به زندگی نیستن دنبال بقیه ان

حتـے فکـ کردنـ بهتـ عمـ خندهـ رو میارهـ رو لبامـ:)🦋🖇تو دلی من صحیح و سالم به دنیا بیای💙😍عاشقتم من پسرکوچولوم🥺😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو دکتر خودتو درمان کن

شما انگار از وضعیت جامعه بیخبری من خودم اشنای نزدیکم زن داشت یه زنی اومد زن دومش شد بااینکه میدونست زن داره البته این یه مورده چند وقت پیشم این اتفاق افتاد برای یکی از دوستای خودم 

2731
شوهرت اگه خوب واقعی باشه به کسی پا نمی‌ده خیالت تخت  نگرانی تو فقط خودتو اذیت می‌کنه سعی کن رو ...

مهم پا دادنش نیست من شوهرم عاشقمه میدونم نمیلغزه ولی  اصلا اینکه یه زنی به شوهرت حس داشته باشه خیلی حس بدیه الان دخترا یه جوری شدن بیشتر به مردای متاهل نظر دارن من ده تا مورد از اشناترین افراد زندگیم درگیر این مکشلات بودن خیلیا از مردای اشنا رو دیدم که زن دوم گرفتن 

مهم پا دادنش نیست من شوهرم عاشقمه میدونم نمیلغزه ولی  اصلا اینکه یه زنی به شوهرت حس داشته باشه ...

چی بگم والا منم خیلی دختر دیدم به شوهرم نخ بدن به اصلاح ولی اصلا استرس و اینا ندارم 

بنظرم استرست بیشتر خودتو اذیت کنه سعی کن بی تفاوت باشی 

چرا شوهرت باید زندگیتون خراب کنه بخاطر یه هوس

2740