2733
2734
عنوان

چرا خبری ازم نمیگیره

86 بازدید | 10 پست

😓😓😓 

یه مدتی هست زیاد نه زنگ میزنه نه پیام میده گاهی وقتا مشغله کاربش زیاده می‌دونم 

اما دوست دارم بهم توجه کنه خسه شدم خودم بیشتر تماس میگیرم 

امروز زنگ بزنم حرفامو بهش بزنم ؟

خواسته هامو بگم یا به نتیجه برسم یا کات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو ب دلیل این رفتارات میخام کات کنم

بعدش باید بگ بمون درست میشم

نگفتم ک بدرود دیگ

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
اگه بگه میخای بری برو چی بگم می‌دونم همینو میگه بهم آدم وابسته ای نیست خیلی محکمه

😕😕

چ ربطی ب وابستگی داره؟ 

میخای بری برو😐 

مگ دوستت نداره؟ 

بهت توجه ام ک نمیکنه

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
دعاکن نگه خدافظ😀🙈

بگه 

کیه مگ

خودتو بزور ب کسی نچسبون

تو درصورتی میمونی ک درست شه رفتارش غیر این باشه خودت حس اضافه بودن میکنی

اصلا ابراز علاقه نمیکنه 

تمومش کن تورو خدا

چن سالته

بزاری یکی ک دوست داره وارد زندگیت شه