2737
2734
عنوان

بنظرتون من آدم بی ارزشی هستم؟

190 بازدید | 24 پست

پدر و مادرم معلم بازنشسته هستن. داداشم و زنداشمم معلم هستن... بینشون فقط من معلم نشدم. منم درسم خوب بود( معدل نهاییم ۱۸/۵۶ شد) معدل دیپلمم ۱۹/۴۶🥲 ولی علاقه ای به معلمی نداشتم و کنکور فرهنگیان هم شرکت نکردم... امسالم سومین کنکورمه و نخوندم و دیگه نمی تونم پشت کنکور بمونم... حتما انتخاب رشته می کنم و می‌خوام یه لیسانس داشته باشم و احتمالا تو رشته ی خودم کار نکنم و برم سمت مهارت آموزی و کار آزاد... پدرم میگه هر چی سرمایه بخوای در اختیارت میزارم تا بری سراغ علاقه ت... 

نظرتون چیه؟ بنظرتون من اشتباه کردم نسل معلما رو ادامه ندادم؟ آخه هیچ علاقه ای به این شغل و شرایط کاریش ندارم🥲 ولی خب گاهی خجالت می کشم که بینشون فقط من متفاوتم...

نه اصلا .. هیچکس بی ارزش نیست و خیلی شجاعی که توی راهی رو که نمیخوای نمی‌مونی..بهت افتخار میکنم 🫂

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم 2 سال نخوندم 

1402 دیپلم گرفتم 

1403 که کنکور امساله نخوندم

قراره بشه 1404 دیپلممو بالا بکشم ..

خب منم مثل توعم 

ما بی عرضه نیستیم فقط هدف نداریم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2738
نه اصلا .. هیچکس بی ارزش نیست و خیلی شجاعی که توی راهی رو که نمیخوای نمی‌مونی..بهت افتخار میکنم 🫂

مرسی عزیز دلم😍🧡 

مسیر پر پیچ و خم و ریسکی هست ولی خوشحالم که خانواده ام حمایتم می کنن

اصلا اینطور نیس🚶🏻‍♀️

نگران نباش

هر کی متفاوت باشه تقصیری داشته؟

معلومه نه..

مگه همه باید مثل هم باشن!؟

معلومه نه..

دنیا با همین تفاوتهاشه که یکمی یک درصد قابل تحمل میشه:

شغلها فرق داره، عقاید فرق داره ،سبک زندگی فرق داره و...

هر کی تو هر زمینه ای باید راه خودشو بره.. همین..

منکه همیشه متفاوت بودنو دوس داشتم...

به تاپیک های قبلاً من ،اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂 دیگه تا هشتم تیر ، اینجا نمیام.🙂
2706