2752
2734
عنوان

بنظرتون من آدم بی ارزشی هستم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 24 پست
بله منم از همون محدودیت ها و معذوریت های شغلیش خوشم نمیاد وگرنه شغل شریفیه

بله شعل شریفیه شکی نیست .ولی حقوش خیلی کمه. اعصاب خوردیش زیاده مدام هم زیر ذره بین حراست هستی . 

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
بله شعل شریفیه شکی نیست .ولی حقوش خیلی کمه. اعصاب خوردیش زیاده مدام هم زیر ذره بین حراست هستی .  ...

بله درسته من کاملا در جریان اینا بودم 

گفتم ترجیح میدم تبدیل به یه زن خانه دار بشم ولی معلم نشم چون کیفیت زندگی معلم های اطرافم خیلی پایینه 

اول برام مهمه که تحصیلات دانشگاهی داشته باشم بعدشم یه شغل کوچولو برای خودم...

وای نه خیلی سخت بود که چیزی که علاقه نداشتی رو بخوای بری.. خداروشکر که خونوادت هم حمایتت میکنن..بعدش ...

هیچی واقعا 

معلمای اطرافم هیچ کدوم راضی نیستن ولی خب برام مهمه منم تحصیل کرده بشم و دستم تو جیب خودم بره

2731
هیچی واقعا  معلمای اطرافم هیچ کدوم راضی نیستن ولی خب برام مهمه منم تحصیل کرده بشم و دستم تو جی ...

خب تحصیل کرده بودن که فقط معلمی نیست.. دبیر ادبیاتمون یادمه میگفت نرفت دنبال علاقه اش و ناراحت بود

درسته  فقط میترسم از قدم برداشتن تو این مسیر🥲

کدوم مسیر؟ قدم برداشتن تو مسیر علاقه؟ نترس تهش شکسته بیشتر از این نیس که🙂 هنوز خیلی جوونی فرصت ازمون و خطا داری تا راهتو پیدا کنی.. خیلی راه ها رو باید بریم که بدونیم حداقل اون راه مناسب ما نیس ..

مثلا یه مهارتی رو میری دنبالش تااا یکماه بعد یکماه به این نتیجه میرسی که اون مهارت باهات سازگار نیس.. تهش همینه دیگه.. فرهنگیان نمیخوای.. منم نمیخواستم ولی مامانم گفت کنکورشو بده خوبه دوران دانشجویی حقوق داره و فلان .. ولی چون هدفم نبود نخواستم کاری هم براش نکردم..

کلی کار میتونی بکنی، میتونی اصلا بری ازاد،، یا بری سراسری،، یا کلا دانشگاه رو هیچی بری یه هنر یاورزش یا مهارتی چیزی یاد بگیری با اون کسب درامد کنی،، کلی راه هس🙂

موفق باشی

به تاپیک های قبل من اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂
خب تحصیل کرده بودن که فقط معلمی نیست.. دبیر ادبیاتمون یادمه میگفت نرفت دنبال علاقه اش و ناراحت بود

البته که از اینکه دبیر بود پشیمون نبود ولی خب ما کلا یه بار زندگی میکنیم دیگه اونم دنبال علاقه مون نریم؟ البته که باید راهمون منطقی هم باشه.. امیدوارم موفق باشید💚