2737
2734

آقا من با یه بچه ک الان ۲سالشه از اول شهریور شروع کردم به خوندن معدل نهاییم نزدیک ۱۸ و گفتم ۵۰درصد سوابقم حله ولی حالا چون مال۹۸میگن قدیمیه باید ترمیم کنی.کنکور با اینکه خیلی خونده بودم و بنظرم آسون بود اونجوری ک باید خوب ندادم و بجز ریاضی و عربی بقیه رو بین۳۰تا۶۵زدم😓الان باز باید برای نهایی بخونم من تو مشهد منطقه یک که همه رتبه خوبا رو میگیره از کجا بدونم دعوت میشم که انگیزه ترمیم داشته باشم آنقدر هم میگن مهمه😭

مامان آریام💙

بهرحال چه بدونید چ ندونید ترمیم بخشی از قبولی شماست

۱ درصد فک کن دعوت شدی ولی برای معدلت رد شدی!!

هر چند که معدل خوبی دارید و از نظر من چندتا درس که نمره شون پایین تره شرکت کنید کافیه ، درسته تراز ۲۰ امسال و ۲۰ پارسال فرق داره ولی خب وقتی معدل خودش خوبه و انتظار معدل ۲۰ هم ندارید بنظر من لازم نیست همرو شرکت کنید

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

2️⃣ کنکور فرهنگیان زیر گروه ندارد و همانند آزمون سراسری بر مبنای گروه آزمایشی صورت می‌گیرد.

3️⃣ تاثیر نمرات این آزمون به صورت زیر است:

⬅️ آزمون سراسری ۱۵٪ 

⬅️ آزمون اختصاصی تربیت معلم ۱۰٪

⬅️ سوابق تحصیلی ۵۰٪

⬅️ ارزیابی شایستگی معلمی ۲۵٪

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بهرحال چه بدونید چ ندونید ترمیم بخشی از قبولی شماست ۱ درصد فک کن دعوت شدی ولی برای معدلت رد شدی!! ...

والا مشاورم گفته همه رو ترمیم کن😭می‌دونم بیشتر از قبلی ها نمیشم ولی میگه ۱۵,بگیری بهتر از ۲۰اون ساله🥲

مامان آریام💙
والا مشاورم گفته همه رو ترمیم کن😭می‌دونم بیشتر از قبلی ها نمیشم ولی میگه ۱۵,بگیری بهتر از ۲۰اون سال ...

ولی اصلا اینطور نیست

نمیشه با قاطعیت گفت

وقتی تراز ۲۰ ، ۴۰۲ تا تراز ۲۰ ، ۹۸ انقدر اختلاف داشته بر اساس تعداد افرادی که تو این ۲ سال اون درسو ۲۰ گرفته سنجیده شده

از کجا میشه فهمید امسال چند نفر اون درسو ۲۰ میگیرن؟؟

هیچوقتم ۱۵ امسال بهتر از ۲۰ سالهای قبل نیست

لااقل میگفت ۱۸ امسال بهتر از ۲۰ هست ی چیزی

خب بنظر خودم معدل۱۸تراز خوبی میده دیگه بیشتر از ۱۸هم که دیگه کار من نیست با این شرایطم بخونم

معدل ۱۸ سال ۹۸ 

شاید در حد معدل ۱۶ الان باشه 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
2738
2️⃣ کنکور فرهنگیان زیر گروه ندارد و همانند آزمون سراسری بر مبنای گروه آزمایشی صورت می‌گیرد. 3️⃣ ...

این مطلب برای بعد مصاحبه و قبولی نهایی هست

دعوت ب مصاحبه ۴۰ درصد تاثیرش از تعلیم و تربیت و هوش هست

و ۶۰ درصد دروس اختصاصی رشته

ولی اصلا اینطور نیست نمیشه با قاطعیت گفت وقتی تراز ۲۰ ، ۴۰۲ تا تراز ۲۰ ، ۹۸ انقدر اختلاف داشته بر ...

آها

پس من برم ترمیم کنم اگه کمتر شدم خودشون مقایسه میکنن اون بهتره رو میذارن؟ 

مامان آریام💙