2737
2739
عنوان

استرس دارم و مضطربم چکار کنم الان؟

197 بازدید | 23 پست

میخوام درس بخونم

خیلی کار دارم

ولی منقلبم

از دو روز پیش

نمیدونم چکار کنم

الانم که نمیتونم گل گاوزبان و این چیزا بخورم چون خواب آوره

چه غلطی کنم؟

تپش قلب دارم و دلشوره

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واس چی نگرانی انقدر استرس برای چی

بی دلیله

دکترم قبلا براش رفتم میگه فقط رو ذهنت کار کن

سنم کمه دارو هم بدن موقت میدن

البته از همکلاسیم خوشم میاد

دوشنبه دیدمش

یکم دوباره بدنم قاطی کرده

البته همش بخاطر اون نیست

گاهی اینجوری میشم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
نفسهای عمیق بکش  تنفس دیافراگمی داشته باش  یکم دراز بکش و بدنت و در حالت اسوده قرار بده& ...

ممنون

یوگا برم خوبه؟ اپلیکیشن تو گوشیم دارم

بی دلیله دکترم قبلا براش رفتم میگه فقط رو ذهنت کار کن سنم کمه دارو هم بدن موقت میدن البته از ه ...

اولین کاری که باید بکنی یادگرفتن مهارت کنترل ذهنه شما ذهنت به هم ریختست سردرگمی فکرت هزار جا میره

عشق و عاشقی هم زوده برات تو این اوضاع

2738
توکل کن بخدا و مطمئن باش تو همه حال حواسش بهت هست و تنهات نمیزاره باارامش برو ب کارات برس موفق باشی ...

واقعا اگر خدا نبود نمیدونستم تو زندگی چطوری ادامه بدم واقعا

مرسی

وای منم دارم دیوونه میشم دوماه مونده کنکور هیچ گلی به سرم نگرفتم

من دانشجوام

اولین کاری که باید بکنی یادگرفتن مهارت کنترل ذهنه شما ذهنت به هم ریختست سردرگمی فکرت هزار جا میره ع ...

اره واقعا ذهنم شلوغه

والا عشق و عاشقی نیست

ولی ازش خوشم میاد دیگه انکار نمیتونم کنم

هم دانشگاهیمه 

2706