2733
2734
حقیقت یادم نمیاد ولی میدونم خیلی پیش خدا عزیزن هرچی به دلت اومد نذر کن ان شاءالله حاجت روا میشی

منم شنیدم خوب جواب میده واسه یه امر محالی امروز یهو ب دلم افتاد واسش چندتا صلوات فرستادم انگار معجزه شد و درست شد نمیدونم واقعا اثر این بود؟؟؟؟؟

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم شنیدم خوب جواب میده واسه یه امر محالی امروز یهو ب دلم افتاد واسش چندتا صلوات فرستادم انگار معجزه ...

آره عزیزم

من خواهرم باردار نمیشد مادرم به شهید هادی متوسل شد حاجت گرفت

کتاب سلام بر ابراهیم رو بخون

خیلی شهید خاصیه...

2731

براش نامه نوشتم 

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
آره عزیزم من خواهرم باردار نمیشد مادرم به شهید هادی متوسل شد حاجت گرفت کتاب سلام بر ابراهیم رو ...

واقعااا؟ چی نذر کردن؟

چه قشنگگ حاجتتو گرفتی درسته؟ چندوقت بعد نامه؟

یکی دو ماه بعد حاجت روا شدم عزیزم 

یه شهیدی نزدیکون هست زه اسم مجتبی صادقی از ایشون هم حاجت گرفتم

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
یکی دو ماه بعد حاجت روا شدم عزیزم  یه شهیدی نزدیکون هست زه اسم مجتبی صادقی از ایشون هم حاجت گر ...

آخی شما حتما خودتم خیلی دلت پاکه که شهدا جوابتومیدن🥺

2706