2733
2739
عنوان

از چی شوهرت ناراضی؟؟؟

860 بازدید | 62 پست

کدوم یکی از موارد باعث دلسردیت شده؟؟

۱.خسیسه ؟

۲.بی محبت ؟

۳. بچه ننه همش سمت خانوادشه ؟

۴. از رابطه جنسی باهاش راضی نیستی؟

۵.بهداشت رعایت نمیکنه؟

۶. خیانت میکنه؟

۷. رفیق بازه؟

کدوم یکی و به نظرت علتش چیه؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

خراج بودنش

بعد ورشکستگی و قسط و قرض و فقر 

الانکه میخاییم از صفر با سه تا بچه شروع کنیم اقا ولخرجه

کلا ۹تومن حقوق داریم دریغ از ی هزارتومنی بزاره کنار

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
جدی میگین؟؟ با ۹ میلیون و۳ تا بچه چجوری اخ میشه زندگی کرد؟؟

دیگه چاره چیه

سرایداریم البته

ورشکستگی عواقب هم داره

خداروشکر تموم شده اون دوران

البته بقیمت پنیک شدن من😔

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
هیچ کدوم فقط کاش یکم روشن فکر بود ومیذاشت من درسم روبخونم اعتقادش اینه دانشگاه محیط بدیه سطح فکرش مت ...

پوووف

مال منم نذاشت ادامه بدم

البته دیپلم ردی بودم کلاس کامپوترم میرفتم

ولی خاهرش رفت لیسانس گرفت افتخارم میکرد🤮 هنوزم دلم میخاد جرش بدم سر این موضوع

2706