2752
2734
عنوان

چرا بعضی از زنا آویزونن؟

125 بازدید | 6 پست

با اینکار خودشونو خراب میکنن ... مادر دوست دختر قبلی طرفم به زور میخواسته اینارو باز بندازه بهم حتی وقتی طرفم گفته با کسی تو رابطه اس ... این همه خراب کردن خودت و دخترت یعنی چی؟! واقعا اینا اسم خانمارو بدنام میکنن

بعضیا ذاتاً بی لولن مرد و زن هم نداره

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا یکی از فامیلای ما هم میخواد به زور دخترشو بده به فامیل دیگمون که پزشکه و همرو دیوونه کرده

حالا جالبه طرف من آدم کاملا معمولی از،لحاظ درآمد ولی زنه خودشو پاره کرد .هزار بار به من پیام داد که طرفت هنوز عاشق عشق قبلیشه 😐😐😐😐

حالا جالبه طرف من آدم کاملا معمولی از،لحاظ درآمد ولی زنه خودشو پاره کرد .هزار بار به من پیام داد که ...

حرمت طرف با اینکار پایین میاد و کار درستی نیست

این طرف ما هم بزور میخواد دخترشو بندازه گردن این فامیلمون