2733
2734
عنوان

از چی شوهرت ناراضی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 62 پست
پوووف مال منم نذاشت ادامه بدم البته دیپلم ردی بودم کلاس کامپوترم میرفتم ولی خاهرش رفت لیسانس گرفت ...

شوهرمنم همش هزینه هاشو بهونه میکنه ولی ازحرف زدناش میدونم راضی نیست دقیقا خانواده همسرم همه رفتن شاغل شدن الان برای یه وام منت اونارومیکشه که ضامنش بشن ومنم هی سرکوفت بهش میزنم 

وا اخ درس چیز بدی نیس؟

این فکرشماست اما فکر همسرم این نیست میگه باید جنبه داشته باشی اگرم درس بخونی شاغل شدی اونم تو نداری هِی دیگه چاره ای نیست وباید بگذرونیم روزامونو ازبیکاری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گزینه ی ۴ رابطه.

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفته بودی چرا محو تماشای منی؟آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی!مژه بر هم نزنم تا ز دستم نرود ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی!////////////////از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                     

همه موارد رو نذاشتی 

وهیچکدام😂😂😂

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
2706