2737
2734

اگر قرار بود کادر درمان با توجه به امکانات رفاهیشون کاری بکنن برا مردم روزانه باید خیلیارو میکشوندن دم مرگ

تنها چیزی که به این قشر انگیزه میده دلسوزی برا مردم و عشق به کارشونه 

متاسفانه کسی نیست که قدر بدونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با ایشون موافقم خاطرت جمع به کشتن هم میدن دریغ از ذره ای وجدان

خیلی نوشتم و پاک کردم 

اما فک کنم فایده ای نداره حرف زدن با شما در این باره 

حیف کسایی که گیر آدمای قدر نشناس میفتن

2740

پرستار نه زیاد اما دکتری که واقعا جون ادما براش بی اهمیته زیاد دیدم و این توهم که خودشونو مقدس میدونن باعث توجیه خیلی رفتار های غیراخلاقی و غیر انسانیشون میشه

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

هرکسی سر هر شغلی هست بخاطر پوله 

اینقدر الکی خودتونو هلاک نکنید 

چه معلم چه پرستار چه پزشک 

کسی چاقو زیر گلوسون نزاشته ک بیان این شغلا نمیخوان برن خودشون خودشونو پاره کردن این شغلارو بدست اوردن مگه کسی زور کرده

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡

نمیدونم بقیه شهرا رو ولی ی بیماریتان هست تو شهرمون دریغ از ذره ای وجدان و انسانیت 

چندین تا بچه رو کشتن یا از دستشون افتاده یا محکم کشیدنش بچه دست و پاش دراومده جلوشون جون بدی انگار نه انگار

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!)
2706