2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خواب عجیب تابحال ندیدم فقط پریشب دلم واسه ینفر خیلیییییی تنگ بود تو خواب دیدمش بغلش کردم کلی بغض داشتم معلوم بود تو خوابم ک دلتنگشم یهو از خواب پریدم دیدم صورتم خیسه اشکه و بغض وحشتناک دارم هم خیلی واسم غم انگیز بود هم جالب😕😕

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین❤                                       واسطه شو که بشه یاامام رضا شما رو به جوادتون🥺🙏❤     ۲/۳۱❤ ۲/۲۳❤ ۶/۱۷❤ ¥$🖇🧸

خواب دیدم تو قبرستانم،دیدم کلی آدم سر یه قبر وایسادن و‌گریه میکنن و من نمیدونستم کی مرده وقتی رفتم جلو دیدم پدرم فوت کرده و دارن خاکش میکنن و براش گریه میکنن،یه هفته بعد پدرم تصادف کرد و فوت کرد و دقیق همون جایی که تو خوابم خاکش کرده بودن خاک شده 💔

من خودم یبار خواب دیدم با دوستم داریم راه میریم توی شهربازی و حرف میزنیم و میخندیم و بستی میخوریم بعد به دوستم میگم میدونی الان توی خواب منی و من دارم خواب میبینم؟ بعد یهو دوستم قیافه‌اش پوکر شد و خیلی جدی گفت اره ..‌بریم

بعد چندثانیه از خواب بیدار شدم

خواب خاک برسری دیدم اونم با کسایی که انتظارشو ندارم 😵😵😵🤭😂😂

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
خواب دیدم تو قبرستانم،دیدم کلی آدم سر یه قبر وایسادن و‌گریه میکنن و من نمیدونستم کی مرده وقتی رفتم ج ...

وااای عززیزممممم😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏 روحشون شاد ❤

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین❤                                       واسطه شو که بشه یاامام رضا شما رو به جوادتون🥺🙏❤     ۲/۳۱❤ ۲/۲۳❤ ۶/۱۷❤ ¥$🖇🧸
2706