2733
2734
طرز فکر غلطیه  من به عنوان یه دانشجوی پزشکی همیشه با این فکر که بالاخره یه روزی میتونم حال آدم ...

انشالله بعد اینکه مزه پول رفت زیر دندونتون بازم همینجور با وجدان بمونید

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

تقریبا ۹۰درصد افراد از پزشکا پرستارا وبیمارستان خاطرات خوبی ندارن همین نشون دهنده ضعف وناکارآمدی ومسئولیت پدیر نبودن اکثریت کادر درمانه حالا ۱۰درصد آدم شریف وخوب وباوجدانم توشون هست همه رو نمیشه کلا بگی خوب نیستن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مگه قاتلن بکشن این چه حرفیه تورخدا  مگه خدا هستن هر مریض بد حالی رو احیا کنن با یه کشیدن هم د ...

برای نوزاد در میاد!

عموی خودم بعد خفت سال تلاش زنش حامله شد بچه از دستشون افتاده بود چیزی نگفته بود سه روز بعد فوت شد!!!

بعضیاشون از قاتلا بدترن 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)
برا آدمای طلبکار هیچ کاری نکنن بهتره چون هرکاری کنن بازم یه اما و اگر براش میارین

غلط کردن وقتی پول میگیرن باید کار کنن

دیگه ریپلای نکن چون حرف بعدیت هم درسته

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

با توحه ب کامنتای دوستان میگم

و بعنوان کسی ک تو این حیطه هستم

کلا سیستم بهداشت و درمان از پااایه ویرانه

واقعا کم ندیدم تو بیمارستانای دولتی بخاطر کمبود نیرو،بیخیالی،بیمسئولیتی ی ادم فوت شد!!یا عمل جراحی اشتباه روش انجام دادن

چون نظارت نیس

چون درآمدشون کمه و شیفتا سنگین برا همین خیلیا میزنن ب در بیخیالی

دوباره از اون طرف بعضی همراه بیمارا اصللللااا نمیفهمن حرف هیچکسو قبول ندارن،انگار هیچکس مریض نداره بجز اونا و نمیبینن بیمارستان دولتی چقد شلوغه و ی خورده رسیدگی طول میکشه و اینا باز میان حرصشونو سر کادر درمان خالی میکنن بیشعور بازی درمیارن داد میزنن کتک میزنن و...

بنظرم کسی ک واقعا کشش و علاقشو داشته باشه وجدان داشته باشه میتونه تو این حیطه دووم بیاره

ک ادمای اینجوریم کم نیستن و کاری ک میکنن واقعا فراتر از حقوقیه ک بهشون میدن

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
برای نوزاد در میاد! عموی خودم بعد خفت سال تلاش زنش حامله شد بچه از دستشون افتاده بود چیزی نگفته بود ...

مگه سما اونجا بودی؟ 

چرا همه چیو میندازین گردن کادر درمان 

ار کجا میدونی افتاده بود 

تورخدا هر چرت و پرتی برای قانع کردن خودتون نگین 

دوما خیلی از نوزاد ها بدون دلیل خاصی فوت میکنن 

طرز فکر غلطیه  من به عنوان یه دانشجوی پزشکی همیشه با این فکر که بالاخره یه روزی میتونم حال آدم ...

وقتی میگن تو یه قشری فلان ادم زیاد هست منظور این نیست همهههه اینجوری ان حتی منظور اینم نیست که اکثریت این شکلین . اصل بر شرافت کادردرمانه اما نمیشه انکار کرد بالاتر بودن ارزش پول بر‌جون ادما برای خیلی از پزشکا 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
تقریبا ۹۰درصد افراد از پزشکا پرستارا وبیمارستان خاطرات خوبی ندارن همین نشون دهنده ضعف وناکارآمدی ومس ...

خاطره ی خوبی از بیمارستان ندارن چون برا اتفاق خوبی نمیان بیمارستان

هر کی میاد یه درد و مشکل داره یا درمان دردناک دریافت می‌کنه

کادر درمان هم کارشون رو در حد وظایفشون انجام میدن خواهر و مادر کسی نیستن که برای هزار نفر دلسوزی کنن 

تالار عروسی ک نمیاد خاطره خوبی براش بمونه

امثال من دنبال پول بودیم شغلای زیادی بود برامون فکر نکن همه مثل خودتن  آره کسی زورمون نکرده ا ...

به من چه میخواستی دنبال پول باشی یا نباشی 

ولی ابنکه شغل بکی معلمه پرستاره پزشکیه هرچیه به کسی مربوط نیست شغلته باید به وظیفت عمل کنی نباید سر مردم منت بزاری زمانی منت بزار که رایگان ویزیت کردی رایگان تدریس کردی 

الان بنا باید منت بزاره تو  سرت چون نبود بیمارستان سخته نمیشد 

اتم نمیشکافی که اینقدر فشاری میشی حرف منطقیو میشنوی 

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡
با توحه ب کامنتای دوستان میگم و بعنوان کسی ک تو این حیطه هستم کلا سیستم بهداشت و درمان از پااایه و ...

والا همین ادمم که از جون مایه میزاره کاری میکنن پشیمون بشه با این حرفا و حرکاتشون 

ابن روزا حمله به کادر درمان انفد زیاد شده آدم میترسه 

مگه سما اونجا بودی؟  چرا همه چیو میندازین گردن کادر درمان  ار کجا میدونی افتاده بود  ...

کادر درمان فرشته بابا 

شما نمیتونی کثیف بودن بعضیاشونو بپوشونی 

عزیزم بچه رو بررسی نمیکنن ببینن چش بوده؟

خونریزی داخلی میتونه دلیلش چی باشه؟

تازه شکایت کردن ازشون دستشون بجایی بند نشد 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)
غلط کردن وقتی پول میگیرن باید کار کنن دیگه ریپلای نکن چون حرف بعدیت هم درسته

شما از خدماتشون راضی نیستین نرید

خیلی علاقه ب پول کادر درمان دارید کسی جلوتون رو نگرفته دانشگاه رشته شون رو قبول بشید برید استخدام شید

2706