2733
2734
عنوان

عکس پوست تیره من💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 70 پست
واقعا میگی یا برای دلخوشی من؟😆 گلم تازه شروع کردم پیش خواهرم دارم یاد میگیرم اصول مقدماتی چون او ...

نه والا جدی عاشق چنین دستاییم

خوشبحالت🙂‍↔️

سال چندم ادبیاتی؟چه دانشگاهی؟

Catch me if you can, Mr Holmes👨‍❤️‍💋‍👨🙂‍↔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برممم من😢😢😢🧡 آخه کجاش خوشگله من نمیفهمم😆

تو خودت نمیفهمی چون برات عادی شده.. ولی بدون بینهایت جذااااااابه 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2731
خارجیا برای تو جونشون در میره ادم هرچی نداره میخاد  بیخیال لذت ببر از داشته هات  همه ک ...

حالا از کجا می‌دونی خارجیا برای استارتر جونشون در می‌ره ؟😁😁😁😁😁

اونا هم مثل بقیه هم سلیقه سفید پسند دارن هم سبزه و برنزه پسند 

سبزه هم دستت ولی خب خیلی این چیزا مهم نیست  وسط تمرین پیانو کیو صدا زدی بیاد از دستات عکس بگیر ...

خواهرم😆😆😆

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝

اگه رنگ پوست خودت اینجوریه که هیچ ولی اگه آفتاب اینجوری تیرش کرده با اسکراب و اینا حل میشه اگه بهش برسی

بعدم این چیزا سلیقه ای هست خیلی از دوستان گفتن خوشگله بعضیام شاید از نظرشون قشنگ نباشه

هر جوری که هستی با همه نقصات خودتو دوس داشته باش

اللهم عجل لولیک الفرج❤️

خیلیییی جذابه رنگ پوستت و باکلاس و شیکه 

من ک دوسش دارممممم خدایی رنگ پوستتو😍😍

کل بدنت همینه یا فقط دستت؟ اگ فقط دستت پس آفتاب سوخته شده، ولی واقعا میگم ک جذابه و حالت برنزه شیکی داره

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2740
خواهرم😆😆😆

از خونه خواهرت عکس نمیزاری🥺🥺🥺

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

منم دستم تا مچ رنگش با پوست بدنم در تصاده 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
نه والا جدی عاشق چنین دستاییم خوشبحالت🙂‍↔️ سال چندم ادبیاتی؟چه دانشگاهی؟

وای عزیزم 😢❤️❤️❤️

من سال اولم😍

دانشگاهی در اصفهان 

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
وای عزیزم 😢❤️❤️❤️ من سال اولم😍 دانشگاهی در اصفهان 

اسی کشتمت کامنت منو ج بده برم درس دارم عکس خونه خواهرتو بزار من ندیدم 🥺🥺🥺

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2706