2733
2734
عنوان

شوهر بددل

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 32 پست

عزیزم صد درصد قبل ازدواج هم همینطور بوده.و به شما نگفتن.من یه دوست داشتم دیگه به مرحله ای رسیده بود که شوهرش کتکش میزد .و مطمئن بود اگه بچه داشته باشه ازش بچه آسیب میبینه.جدا شدن هم براش سخت بود . ولی جدا شد. شرایط شما رو نمیدونم.با پدر و مادرت مشورت کن.

عزیزم صد درصد قبل ازدواج هم همینطور بوده.و به شما نگفتن.من یه دوست داشتم دیگه به مرحله ای رسیده بود ...

بله خودش هم میدونست بددل و شکاکه البته منم شک کرده بودم اما اصلا نمیدونستم در این حده و این یک بیماریه ک حتی اسمشم نشنیده بودم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از وقتی ک دارو مصرف میکنه همش دلش میخواد بخوابه و میل جنس.ی هم انگار خاموش شده در وجودش  مثل ی ...

باور کن همسر منم با وجود سالم بودم میل جنسیش پایینه و بخاطر مشغله کاری ساعت ۸ از کار میاد و وقتی میاد ن نا داره با بچم بازی کنه ن با خودم حرف بزنه شام و میخوره سریعاااا میخوابه...باورت میشه ۱ ساله ۱ مسافرت نرفتیم بخاطر مشغله کاریش.

میبینی دقیقا منو تو مث همیم فقط تو مشکلت اسم داره پارانویید

واسه من بیماری نیست و بهش میگن گرونی و ...

باور کن هیچکس زندگیش کامل کامل نیست...

داروهاشو ادامه بده حتی با دوز قوی تر نمیشه؟

من نمیدونم ایشون واقعا پارانوئیده یا نه شکاکه یا به قول استارتر بد دله اول باید فهمید تو چه مرحله ایه

فیلم درباره ملی رو دیدی پارانوئید اونه کسی که مدام دنبال دعواعه خشمگینه ازهمه توجمع با هیچکس حال نمیکنه فکر میکنه دارن تحقیرش میکنن حتی به دایی و محارم زنش شک داره 

شوهر این خانومم اگه واقعا این علائمو داره پارانوئیده وگرنه شاید فقط یه ادم شکاکه که حالا بخاطر محیط خانوادش یا ذهنیتی که از گذشته داشته یا خیانت یا خاطره ای که داره این رفتارارو میکنه

2731
باور کن همسر منم با وجود سالم بودم میل جنسیش پایینه و بخاطر مشغله کاری ساعت ۸ از کار میاد و وقتی میا ...

بله درست میگید

بارها با خودم گفتم این سرنوشت و تقدیر منه و من باید باهاش بسازم و درستش کنم

اما بعضی حرفهاش برای منی ک بشدت اهل رعایت و حفظ حریم‌ها هستم خیلی دردناکه😔

من نمیدونم ایشون واقعا پارانوئیده یا نه شکاکه یا به قول استارتر بد دله اول باید فهمید تو چه مرحله ای ...

دقیقا باهات موافقم.

اگر تا اون حد مثل همسر ملی بله قطعا باید جدا بشه.

اما اگه نه خیلی سخت نیست و میتونه ادامه بده بنظرم زندگیشو خراب نکنه...

بله درست میگید بارها با خودم گفتم این سرنوشت و تقدیر منه و من باید باهاش بسازم و درستش کنم اما بعض ...

ببین بخدا که منم شوهرم گاهی بهم گیر میده.

یه سری عکسمو گذاشتم پست اینستا بعد خیلییی ریز و زیرکانه برام ۱ پست فرستاد که کسایی ک عکسشونو میزارن اینستا میخوان کسی بغیر همسر و جذب کنن.

منم خندیدم .

ببین من میگم ببین مشکلت تا چ حده اگه ب قول دوستمون در حد همسر ملی همون فیلم هست بله قطعا جدا شو.

اما اگه قابل تحمل پس دیگه بهش ف‌ک نکن و ب همسرت بیشتر توجه گن

من نمیدونم ایشون واقعا پارانوئیده یا نه شکاکه یا به قول استارتر بد دله اول باید فهمید تو چه مرحله ای ...

پارانوییدش رو روانپزشک تایید کرده ، ایشون حتی منو به خواهرزاده خودم و حتی خواهرزاده ۱۶ ساله خودش هم نسبت داده و بارها گفته تو بهش نگاه کردی و لبخند زدی و این حرفا درحالیکه واقعا جای بچمه!!!

ببین بخدا که منم شوهرم گاهی بهم گیر میده. یه سری عکسمو گذاشتم پست اینستا بعد خیلییی ریز و زیرکانه ب ...

تمام تلاشمو میکنم... کاش خدا ظرفیت و صبرمو مضاعف کنه چون واقعا تحمل حرفاش برام سخته

بیاین تاپیک آخرم راجبع مرد متاهل💔😔

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

والا تو زنده ای 

زندگی نمیکنی

نمیتونی از همدم داشتن لذت ببری

از کسی که باهاش نفس میکشی و صداهای نفسش وقتی بعلت می‌کنه لذت ببری وقتی موهات رو ناز می‌کنه و لوس میشی عین دختر بچه ها وقتی به چشمات نگاه می‌کنه می فهمه ناراحتی سویچ رو بهت میده میگه برو بیرون بگرد من تو خانه مواظب بچه ها هستم 

چی بگم ولی جدا سی بهتر ازین زندگی هس

2706