2733
2734
عنوان

عکس پوست تیره من💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1089 بازدید | 70 پست
چقد دستات جذابه🌚 چندسال طول کشید پیانو یاد بگیری؟

واقعا میگی یا برای دلخوشی من؟😆

گلم تازه شروع کردم

پیش خواهرم دارم یاد میگیرم اصول مقدماتی

چون اون پیانو داره و بلده

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ظزیف سفید قشنگ تره😭😢

خارجیا برای تو جونشون در میره

ادم هرچی نداره میخاد 

بیخیال لذت ببر از داشته هات 

همه ک سفید دوست ندارن..یکی سبزه میپسنده

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2731

گلم تاپیک قبلیت من خونه خواهرتو ندیدم میشه بزاری؟😂😂😂

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
خارجیا برای تو جونشون در میره ادم هرچی نداره میخاد  بیخیال لذت ببر از داشته هات  همه ک ...

واقعا میگی؟

تاحالا ندیدم هیچ پسر یا مرد یا حتی زنی بگه سبزه دوست دارم😭😭😭

زیبا ترین روز زندگیم روزی بود که سروش صحت رو دیدم📚🍃💚زبان و ادبیات انگلیسی میخونم و دختری هستم عاشق ادبیات،کتاب،سینما و زبان 📚🥰✨️حوزه مطالعاتیم👈ادبیات اروپا و فلسفه غرب🤍لطفا کتابام و لپتابم رو هیچ وقت از من نگیرید.با تشکر😃🤝

وای چقدر خوشگلههه رنگ پوستت لعنتیییی😍😍😍😍😍😍

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
واقعا میگی؟ تاحالا ندیدم هیچ پسر یا مرد یا حتی زنی بگه سبزه دوست دارم😭😭😭

پسرای سفید زیاد شنیدم سبزه دوس دارن

اخه هر کس هرچی نداره را دوست داره

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

من مث برف سفیدم ولی هروقت عکس دستم گذاشتم همه فکر کردن دست مرد هست 😂😂😂

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
وای چقدر خوشگلههه رنگ پوستت لعنتیییی😍😍😍😍😍😍

قربونت برممم من😢😢😢🧡

آخه کجاش خوشگله من نمیفهمم😆

2706