2752
2734
عنوان

شوهر بددل

501 بازدید | 32 پست

سلام خانمها یک سال و نیمه که دارم با یه آدم پارانوییدی زندگی میکنم ، از همون اوائل خیلی باهم درگیری و مشکلات داشتیم سر همین پارانویید و بددلیش

من خودم خیلی حساسم رو پوششم ، و رعایت حدومرزها و محرم و نامحرم و حتی در نگاه هامم سعی میکنم نگاهم به نامحرم نیفته...

نه دوست و رفیقی دارم که باهاش برم بیرون نه حتی با همسایه برخورد و گفتگویی دارم، نه میزاره برم سرکار نه کلاس هنری نه هیچی

صبح تا شب نشستم تو خونه و به کارهای خونه رسیدگی میکنم تنها جایی که میرم حرمه و گاهی هم مسجد نزدیک خونمون!

اما بااین وجود بازم شوهرم بارها بهم تهمت و انگ دروغگویی و پنهان‌کاری زده و حتی بهم تهمت زده که با مرد همسایه که حتی یکبار هم ندیدمش رابطه دارم!!!

بابت این مسأله چندین بار کارمون به جدایی کشید اما چون خودش میدونه که اینها فقط توهمات خودشه و من اهل هیچی نیستم باهزار خواهش و التماس ازم خواست ک برگردم و حتی وکالت طلاق بهم داد که اگه دوباره تهمت زد بتونم راحت جداشم

البته اینم بگم که خودشم رفته پیش روانپزشک و دارو مصرف میکنه و این باعث شده که گیرها و تهمت‌ها و توهماتش کمتر شه اما بازم هرازگاهی یه چیزایی میگه که دلمو میرنجونه ، 

از وقتی هم ک دارو مصرف میکنه میل جن‌.سیش بسیار کاهش پیدا کرده ک البته برام مهم نیست چون واقعا خودمم ازش سرد شدم و زیاد تمایلی ندارم بهش

بارها و بارها با خودم گفتم جداشم و خودمو راحت کنم اما مشکلم اینه ک ازدواج دوممه و اگه جداشم دیگه هیچ شانسی برای تشکیل یک زندگی خوب ندارم 

بنظرتون چیکار کنم😔

خیلی عذرخواهم ک طولانی شد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

عزیزم جدا بشی هیچ شانسی برای تشکیل زندگی خوب شاید نداشته باشی ولی شانسی که داری اینه روحت روانت و جونت آزاده ...

این ادم هم برای شما شوهری نمیکنه و شما الان هم زندگی خوبی نداری ...شاید اصلا جدا شدی و خدا بهت رو کرد یه ادم درست سر راهت اومد و البتهههه شما هم یاد گرفتی درست تحقیق کنی مشاوره بری بالاپایین کنی بعدا ازدواج...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
عزیزم جدا بشی هیچ شانسی برای تشکیل زندگی خوب شاید نداشته باشی ولی شانسی که داری اینه روحت روانت و جو ...

واقعا خیلی آزرده ام از دستش، بارها خواستم جداشم اما فکر آینده منصرف کرد😔  

کاملا درکت میکنم خیلی سختع اینجور ادما درست نمیشن هم زندگی خودشونو داغون میکنن هم زنو بچشونو اگه واقعا میتونی جداشو تنهایی بهتر از یه ادمیه که مدام بهت شک کنه سرکاری که نکردی ی روز ب خودت میای میبینی پیر شدی و هیچ زندگی نکردی و فقط برای اینکه اون ازت راضی باشه حبس کردی خودتو  تو خونت ما درخت نیستیم که محکوم باشیم به یکجا موندن برو دنبال زندگیت 

بنظرم باهاش راه بیا صبوری کن تا دوران درمانش کامل شه. طول درمان این افراد زمان بر هست.

اینجور اختلالات درمان قطعی نداره متاسفانه

اگه داروهاشو قطع کنه بدتر از قبل میشه...

واقعا خیلی آزرده ام از دستش، بارها خواستم جداشم اما فکر آینده منصرف کرد😔  

فکر الانت چی خواهر من ؟؟؟الانت برای اینده ای که معلوم نیست چی بشه نسوزون

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
بنظرم باهاش راه بیا صبوری کن تا دوران درمانش کامل شه. طول درمان این افراد زمان بر هست.

عزیزم پارانوئید درمان نداره فقط میشه کنترل کرد این اقا تا اخرعمرش همینه من خودم کارشناس روانشناسی دارم

کاملا درکت میکنم خیلی سختع اینجور ادما درست نمیشن هم زندگی خودشونو داغون میکنن هم زنو بچشونو اگه واق ...

اره واقعا زندگی با اینجور ادما فقط مرگ تدریجیه...

اینجور اختلالات درمان قطعی نداره متاسفانه اگه داروهاشو قطع کنه بدتر از قبل میشه...

خوب قطع نکنه...

ببین ازدواج مجدد برای دفعه دوم ریسک چ برسه ب سوم

من نمیگم جداشو یا نشو

ولی واقعا برای دفعه سوم فک کردی چه کیس هایی پیدا میشن مطمئنا سن بالاها و مردهای ک بچه دارن و ...

حرف من اینه

اگررر میتونی ادامه بدی وو زندگیت به نسبت از اطرافیانت بعضا بهتره و گاهی فقط مشکل پیدا میکنین پس بمون و درستش کن 

داروهاشو ادامه بده حتی با دوز قوی تر نمیشه؟

از وقتی ک دارو مصرف میکنه همش دلش میخواد بخوابه و میل جنس.ی هم انگار خاموش شده در وجودش 

مثل یک آدم افسرده‌ی منزوی شده

دوز بالاتر چیکار میکنه باهاش...

2706