2737
2734

اوایل که عروسی کرده بودیم خوب نمیتونستم غذا بپزم مسخرم می‌کرد

کم کم آشپزی خوب شد ولی هنوز کندم تو انجام کارهای خونه وآشپزی 

اون هم خیلی حساسه رو تمیزی خونه خیلی 

بیاد ببینه خونه نامرتبه منت میزاره یا دعوا میکنه میگه من غذا نمیخوام خونه چره اینطوره یکروزی غذا نباشه ناراحت میشه قهر میکنه

یعنی خونه مرتب هم باشه ولی خیلی زیاد تمیز نباشه باز هم ناراضی وغر میزنه

من کلا دو ماهه عروسی کردم تو این دوماه چند بار که مثلا میخواست مهمون بیاد خونه رو واقعا حسابی تمیز کردم که از صدتا خونه تکونی بهتر بود و کل روزمو می‌گرفت و فردا باز کثیف میشد شوهرم توقع داره خونه همیشه همونجوری باشه

بعد خونمون کوچیکه و خیلی زود دوباره نامرتب میشه یا از بس شلوغه اونطوری دیده میشه

خونه خودشون مادرشه و سه تا خواهراش همشون هم بزرگن و کاری جز کار خونه ندارن نه درسی نه سرکار رفتنی نه انجام کارهای هنری هیچی

کارهاشونو تقسیم کردن یکی جارو و ناهار باهاش اون یکی صبحونه و ظرف ها اون یکی شام و شیشه ها و ....

سه خونه هم مخصوص مهمون دارن که هر ماه یه دستی بهش میکشن و خودشون هم زیاد نمیرن و همیشه تمیز میمونه

وقتی هم که مهمون بیاد برای شام و ناهاری و زیاد باشن ما عردس هارو دعوت میکنن دو نفر غذا میزاره دو نفر سالاد درست میکنه دو نفر سفره رو میچینه بعدش هم همه جارو تمیز میکنن و میرن وقتایی هم که خودمون بریم باز همینطور 

و شوهرم ازم توقع داره دست تنها همه کاری کنم

خودش یبار جارو برقی بکشه تا صد روز میگه

چند روز پیش من پریود شدم واقعا هم پریودهای خیلی سختی دارم چه از لحاظ خونریزی چه درد 

روز اول طوری میشه که گاهی قرص جواب گو نیس باید برم دکتر آمپول بزنم

خلاصه این سری من تصمیم گرفتم با قرص و نبات داغ و... حالمو بهتر کنم و دیگه نرم دکتر و با اون همه درد بزور فقط تونستم ناهار بپزم خونه نامرتب بود ولی بعد ظهر میخواستم مرتب کنم اومد بجای تشکر و پرسیدن حالم

اول کلی غر زد که خونه کثیفه بعد هم از غذا ایراد گرفت و در آخر هم باز خونه رو گفت و رفت

منم مجبور شدم با اون همه درد تا غروب سر پا باشم لباسشویی رو هنوز وصل نکرده بود کل لباسارو شستم شام گذاشتم همه جارو گردگیری کردم ظرف هارو شستم جارو کردم

وقتی اومد فقط گفتم تو اصلا منو درک نکردی فقط یه روز هم نتونستی تحمل کنی باز عصبی شد که چته از وقتی اومدم چیزی که وظیفه رو انجام دادی سر من منت میزاری

حالا دیروز خونه تمیز بود من تا ناهار رو بپزم برق و آب قطع شد هم ظرف ها موند هم خونه 

شوهرم اومد ناهار رو خورد گفت با مامانم ب و مهمونی 

منم خونه رو همونطور گذاشتم و رفتم تا برگردیم ۳ ۴ ساعتی گذشت و ۱۵ دقیقه بعد شوهرم آوند باز غر زد که چرا اینطوریه چرا میکردی تا حالا منم سریع همه چیو جمع و جور کردم

بعد ش باز غر زد

بعد گفت ۱۵ تومن که طلب داری و رو ازم نگیر 

منم گفتم من که سر کار نمیرم که همیشه پول داشته باشم این هم پس اندازمه ولی تو میری هر روز پول دستت میاد

ناراحت شد بعد من چند تا چیز خیلی کم قیمت گفتم بخره 

با به شوخی گفتم واسه خونه وای فای بگیره یهویی داد و هوار راه انداخت کم بهم فشار بیار خسته شدم از دستت 

خدا شاهده من اصلا ازش چیزی زیادی نخواستم تا حالا

شارژم خودم خریدم آلا یه بار

لباس بعد عروسی هنوز که هیچی نگرفتم

خوراکی رو که بهش معتاد بودم و به زور نخواستم 

بعد گفته بودم از خونه مادرش شیر بیاره همیشه اونا تو ظرف خودشون میدن اومد گفت ظرف بده بیارم منم خسته بودم و بی‌حال گفتم اونا خودشون تو ظرفشویی میدم گفت بده منم دیگه پشیمون شدم گفتم نمیخواد ول کن کلی داد و هوار کرد تو همیشه همینطوری تنبل و بعد کلی دعوا کردن رفت شام رو نمیدونم کجا موند بعد شام هم اومد سد سنگین برخورد کرد

واقعا مت باید چیکار کنم؟

دیگه خودت اینجوری عادتش دادی

باید بعضی وقتا میذاشتی شلوغ باشه خونه که چشمش عادت کنه 

شاید دو روز خدایی نکرده مریض شدی نتونستی کار کنی 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اسي خيلي نوشتي 

تا تهشو نخوندم

ببين قرار نيست خودتو بكشي مثل خواهرشوهرات. به قول خودت اونا چند نفرن

ولي ميگي خونتون زود كثيف ميشه ، خب دو نفر ادم چه جور زود كثيف ميشه؟

مثلا بعد از اشپزي سريع گاز رو تميز كن تا هميشه تميز باشه

هرچيزي كه برميدارين سريع سر جاش بزارين

اينجوري هميشه و اكثر اوقات خونه از لحاظ ظاهر تميزه

🫠

بیخود

کم کم عادتش بده شما خدمتکار نیستی ک هرروز تمیز کنی و غذا آماده باشه.

خونه ی اونم هست

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
دیگه خودت اینجوری عادتش دادی باید بعضی وقتا میذاشتی شلوغ باشه خونه که چشمش عادت کنه  شاید دو ...

بنظرم اين اقا از اول عادت كرده

مثلا خونه باباش كه بوده و هميشه خونه به واسطه خواهراش و مادرش اينا تميز و مرتب بوده اينجوري عادت كرده

كاري به رفتار اسي بنظرم نداره

اكثر مردا به نظم و اينا اهميت نميدن،ولي بعضي ها مثل شوهر اسي استثناء هستن

🫠
2738
بنظرم اين اقا از اول عادت كرده مثلا خونه باباش كه بوده و هميشه خونه به واسطه خواهراش و مادرش اينا ت ...

خب زندگی زناشویی فرق می‌کنه با دوران مجردی 

بنظرم هرجور چشمش رو عادت بدی تا آخر همونه 

اسی زیاده روی کرده اونم پررو شده 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

اصلا نگران نباش شوهرت عادت میکنه مرتب باش ولی خودتو داغون نکن بهش بگو اون خونه ی مامان ت این خونه ی من زیادم بحث نکن هنوز اول عروسی تون 

زندگی زیباست اگر زیبا نگاه کنیم 

متن طولانی بود نصفشو خوندم

درسته خونه باید تمیز و مرتب باشه و زن نباید تنبلی کنه

مخصوصن خونه ای توش بچه نباشه

برنامه ریزی کن تا درست و سر موقع کارها انجام بشه

زرنگ باش صبح بیدار شو کاراتو بکن

هر کاری داری همون لحظه انجام بده. نزار یه وقت دیگه تا کارهات بیفته رو هم

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

نمیدونم واقعا چون اونجا نیستم بدونم کارهاتون در چه حده مثلا شاید ایشون خیلی عصبی و وسواسه شایدم نیست شما خیلی کند هستی با اینکه تمام تلاشت رو میکنی اما یه چیز و میدونم که خیلی با همسرت باید کار کنی چون اصلا درکی از زندگی زناشویی و همدلی نداره اما یه چیزم بگم از صدردصد اقایون حدودا هفتاد درصدشون درکی ندارن بچه ننه لوس بی ادب خودخواه 

خب زندگی زناشویی فرق می‌کنه با دوران مجردی  بنظرم هرجور چشمش رو عادت بدی تا آخر همونه  ا ...

اره فرق كه ميكنه

ولي خب ميگه دوماهه كه عروسي كردن

معلومه اول هركدومشون ساز مخالف ميزنن تو هر زمينه اي

تا مرده بخواد عادت كنه حداقل ٦ماه زمان ميخواد

🫠
اسي خيلي نوشتي  تا تهشو نخوندم ببين قرار نيست خودتو بكشي مثل خواهرشوهرات. به قول خودت اونا ...

متاسفانه من اینجوریم که خیلی زود همه جارو کثیف میکنم 

یه غذا بپزم آشپزخونه میشه زباله دونی

2706