2733
2734

مادرم دیسک کمر داره خودمم نمیتونم بخدا چقد خریدامون رو با دست بیاریم خونه ، پدرمم کارش رو ماشین سنگین مردمه ماهی یبار یا دوبار میاد ...

الان میخام یه پراید ۹۷ بگیرم و خودم رانندگی کنم ولی بشدت میترسم و از طرفی مجبورم که رانندگی کنم تو رو خدا بگید چیکار کنم😭😭😭

چطور ترسم بریزه...

بعضی وقتا شرایطی پیش میاد که باید ۴۵ دیقه از شهر دور شم همش میترسم تصادف کنم😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

شاید باورت نشه باورت نشه ۱۳ سالم بود تنها رفتم پشت فرمون رانندگی کردم واسه یه ربع البته جاده خالی بود

سلام خوبی شما تویی که اومدی امضام بخونی برام دعا کن که چیزی که میخوام بدست بیارم چیزی نمیخوام ترک کنم دعا کنی برام هاا چون امضام خوندی یوهاهاها

فقط نترس اگر میتونه یکهفته مربی بگیر و برو... استرس رو دور کن.. من الان سه هفته از هرشب 10به بعد میرم چهاراه تقاطع تو شهر... اینقد خوبه تو ترافیک ودارم تمام نکات رو یاد میگیرم یکی دوهفته برو تو جاهای خلوت. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
فقط نترس اگر میتونه یکهفته مربی بگیر و برو... استرس رو دور کن.. من الان سه هفته از هرشب 10به بعد میر ...

بعد یاد میگیرم؟؟

من کلا  ۱۵ جلسه واسه رانندگی رفتم گواهینامم رو بگیرم خودم انگار چلاقم همش یکی باید بگه این کارو بکن اون کارو بکن خودم بلد نیستم😭😭😭

بعد یاد میگیرم؟؟ من کلا  ۱۵ جلسه واسه رانندگی رفتم گواهینامم رو بگیرم خودم انگار چلاقم همش یکی ...

برو یکهفته دیگه خودت مسط شو.. دیگه ترس بدلت نده حتما میتونی

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥