2733
2734
عنوان

شوهرم دیروز الکی باهام دعوا کرد بیش از حد وسواسی رو تمیزی خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 43 پست
متاسفانه من اینجوریم که خیلی زود همه جارو کثیف میکنم  یه غذا بپزم آشپزخونه میشه زباله دونی

نگران نباش کم کم یاد میگیری سعی کن مهارت های خودتو بیشتر کنی ابن خودش باعث میشه تمیز کردن و مرتب کردن بیشتر بهت حال میده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهرم پیره خودش حتی همراه شوهرش اوایل کار می‌کرده کلا اخلاقش کاملا قدیمیه شوهر من  بچه آخرش ...

انشاالله خوشبخت و عاقبت بخیر بشی عزیزم امان از دست ادمای بی درک و بی فکر❤

طفلي چي كار به مامانش داري. پسره خودش اينجوري خواسته اكثر پسرا تو خونه مرتب و تميز بزرگ ميشن ولي ...

میگه جوری تربیتشون کرده ک اگ مرد کارکنه ابرو ریزیه؟!فحششو ب خودم بدم؟من تربیتش کردم؟!

2731
مادرشوهرم پیره خودش حتی همراه شوهرش اوایل کار می‌کرده کلا اخلاقش کاملا قدیمیه شوهر من  بچه آخرش ...

حالا اسي كاري به اين نداريم كه شوهرت زيادي وسواس نظم و تميزي اينا داره. ولي خوب بود به مرد شلخته و افتضاح بود كه بايد ميومدي اينجا و تاپيك ميزدي كه هرچي تميز ميكنم ارن گند ميزنه؟

من به تو حق ميدماا. كه ميگي شوهرت شورشو دراورده ولي بنظرم بهتر از شوهر شلختهرهستش

🫠
تا ۵ سال اول یکم سختی داری بستگی به تفاوتها داره برو مشاوره بهتره اما طبق تجربه میگم مرد و هر طور عا ...

کاملا فرهنگ خانواده هامون متفاوته 

مادر من جوونه خیلی از مادرشوهرم بعد طرز فکرش هم زیاد قدیمی نیس

تو مجردی هم نمیذاشت دست به سیاه و سفید بزنم 

غذا هم گاهی اصلا آماده نبود کسی هم ناراحت نمیشد یا خونه گاهی کثیف میشد 

خوراکی هم هر روز میخرید یا هرچیزی میخواستم 

و خیلی  هم باهاش راحت بودم و راحت از مسائل خصوصیم حرف میزدم

دعوا و بحث هم بینمون عادی بود یک ساعت نگذشته زودی آشتی میکردیم

ولی شوهرم اینا کاملا یرعکسن

میگه جوری تربیتشون کرده ک اگ مرد کارکنه ابرو ریزیه؟!فحششو ب خودم بدم؟من تربیتش کردم؟!

نميگم فحشش رو به خودت بده. اگه قراره كه سر تربيت هر ادم بالغي به مامانش فحش بديم كه ماماناي خودمون هم فحش ميخورن پس. چون ممكنه خودمون هم جوري توبيت شده باشيم كه از نظر خودمون و خانوادمون عالي باشه ولي از نظر بقيه بدترين. 

اين اقا هم الان بزرگ شده و تشكيل خانواده داده. عقل داره. بايد بفهمه كه چيزي كه مادرش قبلا يادش داده اشتباه بوده كه مرد نبايد كار كنه. بايد بخواد كه خودشو عوض كنه. ولي مردا از خدا خواسته حالت طبيعي هم كار نميكنن چه برسه وقتي يكي بهشون گوش زد كنه

🫠
کاملا فرهنگ خانواده هامون متفاوته  مادر من جوونه خیلی از مادرشوهرم بعد طرز فکرش هم زیاد قدیمی ...

عزیزم یکم پس کارت سخت تره اعلب دخترها خونه پدری زیاد کار نمیکنن ولی یاد میگیری نگران نباش منتهی هر مردی قلق  داره باید اونو متوجه بشی و یکم صبور باش مواظب باش تا کاملا نشناختیش بجه دار نشی فکر کنی راحت میشی 

کاملا فرهنگ خانواده هامون متفاوته  مادر من جوونه خیلی از مادرشوهرم بعد طرز فکرش هم زیاد قدیمی ...

واسه همين الان كارت سخت تر شده

تو از نظر خودت كاملا عادي و اوكي هست كه هرازگاهي غذا اماده نباشه يا خونه بهم ريخته باشه ولي از نظر شوهرت نه

حالا بايد اينو باهم بالانس كنيد. مثلا كثل يكي از كاربرا كه گفت ،سعي كن غذات اكثر اوقات اماده باشه ولي خونه تقريبا مرتب تا بدونه تو موقع مريضي و پريودي اينا اين وضع خونه هستش يا مثلا شما نميتوني خونه غذا درست كني. بايد زندگيت رو بين خونه پدرت و پدر شوهرت قرار بدي كه جفتتون اذيت نشيد

🫠

عزیز دل شما با یه خانواده مردسالار ازدواج کردی. که مرداشون همیشه میان سر سفره آماده. خونه مرتب. و چیز دیگه ای جز این ندیدن. آخه دغدغه نسل های قدیم جز شستن و پختن چیزی نبوده. اونم روستا. شما تلاش کن تو خونه هر چیزی سر جای خودش باشه. اینطور کمتر به چشم میاد که خونه نامرتب هست. هر کار شخصی داری بذار  وقتی ایشون نیست بکن. اما وقتی هست تمیز کاری کن که ببینه انجام میدی. این مدل مردا نمیتونن ببینن زن نشسته.

یکم مطالعه کن سر برنامه ریزی و وقت. ان شاءالله بچه داشته باشی بهتر باید مدیریت کنی. پولت هم بهش نده. تا پول رو هم نگرفتی فعلا لازم نیست چیزی ازش بخوای. ممکنه بگه با پولت برات فلان کار رو کردم یا فلان چیز رو خریدم

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
عزیز دل شما با یه خانواده مردسالار ازدواج کردی. که مرداشون همیشه میان سر سفره آماده. خونه مرتب. و چی ...

افرين

اين قسمت رو خوب گفتي كه جلو چشمش كار كن. بعضي مردا تا جلو چشمشون كار نكني نميفهمن كه داري زحمت ميكشي

🫠
نمیدونم واقعا چون اونجا نیستم بدونم کارهاتون در چه حده مثلا شاید ایشون خیلی عصبی و وسواسه شایدم نیست ...

این دست تربیت مادرا هست. اگه مامان ها از پسرشون بخوان. اگه بدونن مادر ممکنه هر ماه چند روز بی‌حال باشه. اگه از شوهرشون بخوان. خوب پسر یاد میگیره در آینده با همسرش چطور رفتار کنه. مادر بزرگ من مال ۱۳۰۵ بوده همه پسراش کاری. از پس خودشون برمیان. به خانم هاشون کمک میکنن بدون اینکه زنش بگه. حالا هم نوه های پسر مثل باهاشون شدن. چون زور نبوده یه سبک زندگی بوده که دیدن.

حالا بقیه زنا مینالن از شوهراشون اما متاسفانه پسرا رو عین شوهرا تربیت میکنن. طرف شلوارش هم درمیاره یه گردالی وسط اتاق هست تا بالاخره یکی ورش داره

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
عزیز دل شما با یه خانواده مردسالار ازدواج کردی. که مرداشون همیشه میان سر سفره آماده. خونه مرتب. و چی ...

اینا هر چی که هستن از بزرگتراشون یاد می‌گیرند جاریم میگفت مریض بوده خیلی خونش هم مرتب بوده فقط جارو نکشیده بود به شوهرش گفته بود بی‌حالم شوهرش به جای اینکه ناراحت بشه یا بگه بیا ببرمت دکتر برگشته گفته از یس بیکاری و میخوابی مگه چیکار میکنی

بیچاره علاوه بر کارهای خونه از چند تا بچه هم نگهداری میکنه باز میگن بیکاره خواهر شوهرم که همیشه میگن اون بیکاره و می‌خوابه در حالی که خودشون بیکارن

فردا که بچه دار بشید میخواهی چیکار کنی خونه با بچه یک دقیقه هم تمیز نمیمونه قبل بچه دار شدن اخلاق شوهرتو درست کن وگرنه همه اش دعوا دارین بچه ای هم که باید ۷ سال اول آزاد باشه و پادشاهی کنه محدود و منزوی میشه.

شوهرتو بد عادت نکن ، اول خیلی بهش اقتدار بده و با زبون خوش و قربون صدقه خامش کن بعد براش توضیح بده که شرایط مامان تو فرق میکنه.

بعدم وقتی غر میزنه بهش بی محلی کن کار خودتو بکن 

ببین به نظر من جفتتون برید مشاوره مخصوصا ایشون رو ببری از همه چی بهتره