2733
2739
عنوان

هیچوقت دلم با خواهرم صاف نمیشه💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1728 بازدید | 101 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هی حرف مفت میزد میگف چرا فالگوش وایمسی😑

عجببببب روداریه هااااا 

اگه من جات بودم یکی میخوابوندم زیر گوش وامونده ش

محل سگ به خودش و شوهرش نذار 

این حرف درست نیست من بزنم .

اما زیاد خوب نباش در حقش

لطف زیاد باعث انجام وظیفه میشه 

2742
هعیییی💔 با هم صمیمی هستیما و الانم فک میکنه من فراموش کردم ای چیزا رو ولی  نه دلم صاف بشو ...

خیلی بده میفهمم چی میگی منم یه برادر نامرد اینطوری دارم هیچ وقت دلم صاف نشد باهاش کارایی که من براش کردم هیچ وقت نفهمید چون وظیفه شده بود انگار محبتم 

حتی نکرد یه تولدمو تبریک بگه الکیم که شده 

این همه مسافرت می‌ره دختر دور عرین فامیل خانومشو می‌بره بعد به خواهر خودش الکی یه تعارفم نمیزنه حالا من که نمیرما ولی خب قلبم می‌شکنه 

همین آدم از شش صبح تا عصر بچشو میآورد اینجا صبحونه و ناهارشو اینجا میخورد حتی لباسای خودشو و بچشو ما میشستیم 

چقدر پول دادم لباس و عروسک خریدم هر سری میومد کلی خوراکی می‌خریدم برای بچش ولی اخرش که چی یه تشکر خشک و خالی هم نکرد

اون موقع بچه بودم سنی نداشتم بعد خیلی هم حیا و ملاحظه میکردم الان خیلی عوض شدم

منم تو بچگی خیلی اذیت شدم بخاطر این داداشم الآنم بهترین زندگی رو داره 

نمیدونم چرا هرکسی ظلم می‌کنه همیشه خوش تره

2740
مامانم فوت شده این خاهر خودخواهم قبلا هم یه همچین رفتارایی ازش دیدم و پشت سرم پیش رفیقش حرف زد و من ...

چه ناشیانه هم پشت سرت حرف میزنه که هربارمیشنوی 

ناراحت نباش عزیزم اون بایدناراحت باشه که انقدرراحت پشت سرخواهرمهربونش حرف زده یه پشیمون میشه مطمئن باش

اره . اابته الان بهتر شده ولی دلم باهاش صاف نمیشه

باور نکنی دوباره بهش کمک کنی 

ادم ذاتش عوض نمیشه 

اگه دوبا ه درخواست کمک کرد  و تو رفتی کمکش کردی بدوون خودت باعث میشی بهت بی احترامی کننن خودت باعث میشی و دوس داری که بهت از اون حرفا بزنن 

خیلی بده میفهمم چی میگی منم یه برادر نامرد اینطوری دارم هیچ وقت دلم صاف نشد باهاش کارایی که من براش ...

اخب عزیزم.

همچی برمیگرد ب ذات و شخصبت ادما.

ما که شخصیت اونا واسمون رو شده نباید دیگه از این لطفا بکنیم.

چون علاوه بر اینکه تبدیل ب وظیفه میشه اصلا ب چشم هم نمیاد

باور نکنی دوباره بهش کمک کنی  ادم ذاتش عوض نمیشه  اگه دوبا ه درخواست کمک کرد  و تو ...

نه نمیرم کمکش دیگه.

بعد اون قضیه شاید یکی دوبار رفته باشم پیشش.

ولی نا واس کمک

اونم در حد یکی دوروز

عجببببب روداریه هااااا  اگه من جات بودم یکی میخوابوندم زیر گوش وامونده ش محل سگ به خودش و شوه ...

منم همین کار رو میکردم تازه میرفتم توی کل فامیل جار میزدم که چه خواهریه و چه کارها کردم براش  چقدر کمکش کردم ولی بیشعور بهم توهین کرد و از خونه پرتم کرد بیرون

2706