2752
2734

عالی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام با اجازه استاتر(اگه راضی نیستین استاتر پیامم رو پاک کنم)

بچه ها من گروه چاق شدن تشکیل دادم در روبیکا ولی لینک تو نی نی سایت مجاز نیست بزاریم کسی مایله اعلام کنه ایدی بدم بهش عضوش کنم تو گروه

2731

نمی‌دونم از ایلام دوتا رفیق دارم جفتش خانواده بسیار خوب و اخلاق و رفتار عالی دارن یه داداش مجردم داره دوستم خیلی پسر خوبیه دیگه نمی‌دونم همه پسراش اینجورین یا نه همه جا خوب و بد هست 

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤
نمی‌دونم از ایلام دوتا رفیق دارم جفتش خانواده بسیار خوب و اخلاق و رفتار عالی دارن یه داداش مجردم دار ...

منم هرچی دیدم از ایلام خوب بودن انصافا

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

سوالت مث این میمونه از داخل هواپیما ازون بالا از یه شهری عکس بگیری و بخوای دیدنی هاش و ببینی ...باید بری از نزدیک باهاشون در ارتباط باشی با اون خانواده با اون آقا پسر معاشرت کن ببین بپرس بعد تصمیم بگیر 

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔

اسی کاربر خربوریدان همسرش ایلامی هس

دوس داشتی تگ کن این کاربرو وازش در مورد پسرای ایلامی بپرس

2706