2733
2734

۲۳ سالمه قصد ازدواج دارم ...مورد هست... ولی دوست دارم یجایی با یک مورد خوب آشنا بشم سنتی ازدواج کنم

مثل همکلاسی همکار یا....که بتونم شناخت پیدا کنم و...

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده

لیسانس گرفتم تو یک دانشگاه تقریبا دخترونه

و الان کار میکنم همکار آقا ندارم...

الان انگیزه ای ندارم برای درس خوندن

ولی بهم میگن برای ازدواج باید همینجاها بری شانس پیدا کردن مورد خوب میره بالا

میخوام ببینم کدوم رشته ها پسر زیاد داره برم😂 برای ارشد

لطفا بدون شوخی بگید میدونم دانشگاه برای درسه دیگه من ۴ سال  فقط درس خوندم بسمه...

میشه برای  خوشبختی و عاقبت به خیریم دعا کنین                    انشالله به خودتون برگرده

میتونی از همشهریاتون باشه 

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی شناخت پیدا کنی که دیگه سنتی نیس

سنتی اینه که ندونی کی و چیه تا حالا ندیده باشیش بیاد خواستگاریت

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
 لیسانس گرفتم تو یک دانشگاه تقریبا دخترونه و الان کار میکنم همکار آقا ندارم... الان انگیزه ای ...

رشته های ریاضی تجربی وانسانی اما خوش هیکل میخوای تربیت بدنی

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
وقتی شناخت پیدا کنی که دیگه سنتی نیس سنتی اینه که ندونی کی و چیه تا حالا ندیده باشیش بیاد خواستگاری ...

نه مثلا یکی از من خوشش بیاد بدون دوستی بیاد خواستگاری

مثل همکلاسی ادم که میشناسیش

کامپیوتر چی؟

بد نیس خوبه

تا قسمتت نشه محاله محال

راستش به قسمت تو ازدواج  اعتقادی ندارم

حتی خداهم نگفته دربارش

خدا گفته عقل دادم اختیار دادم از تو حرکت از من برکت

خونه بشینی که نمیشه

عضو انجمن های فرهنگی شهرتون بشو،گروه کوهنوردی و از اینجاها 

معمولا ادم هایی که اینجاها هستن سطح خوبی دارند

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2706