2733
2734

حالم از لحاظ روحی زیاد خوب نیس، رفتم فا ل حافظ انلاین گرفتم چیز خوبی نیومد 

۴بار تکرار کردم دوباره چیز خوبی نیومد 

حالم گرفته شد اصن ، الان دلم میخواد گریه کنم 

منی که اصن به ف ال اعتقاد نداشتم الان با یه ف. ا ل حافظ انقد بهم ریختم😔😔😔😭😭😭

ن 

حال ندارم حتی فکر کنم

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوستم

بنظرم برو وضو بگیر سجادتو پهن کن رو به قبله بشین حتی اگه حال نماز و قران و دعا نداری به زبون خودت با خدا حرف بزن گریه کن استغفارالله بگو آروم میشی

ب ای همه این حال و روزا هست گلم

همونطور ک غم هست شادی هم هست اجتناب ناپذیره با صبر و توکل به خدا درست میشه ان شاءالله

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
2738
این چیزا بیشتر ادمو‌مریض میکنه نزار نگاه کنه سرطان هم‌الکی نیس هر کاهش وزنی علامت بیماری نیست

خیلییییی ناراحتم 

من بابامو خیلییی دوست دارم 

اگه زبونم لال یه چیزیش بشه 😔😥.....

پیش میاد عزیزم

دلت میخواد گریه کن ولی بدون این حال الانت موقتیه و فردا یه روز قشنگه. به قول خودت فکرای چرت و پرت میاد تو سرت

منم بارها اینجوری شدم حافظ هم گرفتم حالمو گرفته ولی بها نمیدم. فردا شروع یه روز قشنگه

این نیز بگذرد

خیلییییی ناراحتم  من بابامو خیلییی دوست دارم  اگه زبونم لال یه چیزیش بشه 😔😥.....

نه اطمینان‌میدم چیزی نیس ولی اگر دلت راضی نمیشه ببرش یه چکاپ یعنی آزمایش کلی اینطوری اوتم شک‌نمیکنه 

نه اطمینان‌میدم چیزی نیس ولی اگر دلت راضی نمیشه ببرش یه چکاپ یعنی آزمایش کلی اینطوری اوتم شک‌نمیکنه& ...

خیلیییی نسبت به دکتر رفتن مقاومت میکنه 

ولی خب به همین بهونه میخوام ببرمش دکتر عمومی 

غیر از آزمایش خون و ادرار چکاپ کانل شمال چه چیزایی میشه

2706