2737
2739

خانما من قدیم عکس پست اول گذاشتم نمیدونستم میره گوگل

اونایی ک عنوانش یادم بود زدم بعضی رفته بعضی خیر

تاپیکای قدیمی خوندم ی کاریر تحقیق کرده بود گفته بود اونایی ک بازدید کم خوردن خودوشن پاک میشن

مال من یکیش بازدید کم بود اما پاک نشده بود

ولی بقیه نیستن

به نظرتون گوگل نرفتن و یا پاک شدن؟ یا من پداشون نکردم؟

چون خود عنوان رو سرچ زدم

تعداد رای : 6
نظرسنجی
پاک شده یا نرفته گوگل
0
0%
تو پیداش نکردی
1
16%
دیدن نتایج
5
83%
این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
@ازسارابپرس   من بلد نیستم ب گوگل درخواست بدم از اموزش تصویریت نفهمیدم😭😭😭😭لطفا کمکم کن&nb ...

درخواست حذف میزنم صفحه انگلیسی میاد

اون چیزی که تو گفتی نمییاد

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 
2740
@ازسارابپرس   من بلد نیستم ب گوگل درخواست بدم از اموزش تصویریت نفهمیدم😭😭😭😭لطفا کمکم کن&nb ...

سلام

کدوم عکسه کجاست؟ بگین من درخواست میدم.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
عکسو ندارم فقط توی تاپیک هستش یعنی اسکرین بگیرم بفرستم؟

من رو توی آن تاپیک تگ کنین.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
عکسش پاک شده تو تاپیک حواسم نبود تو گوگل هست فقط

چی سرچ می کنین که آن عکس میاد؟

2706