2752
2734
عنوان

اگه عکسی گوگل نرفته یعنی دیگه نمیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 109 بازدید | 30 پست
چی سرچ می کنین که آن عکس میاد؟

باید بگردم ببینم کجاست میگم بهتون 😔یه سوال اگه تاپیک ترکیده باشه ولی از قبل عکسش پاک شده باشه هم میتونید کاری کنید؟

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 
باید بگردم ببینم کجاست میگم بهتون 😔یه سوال اگه تاپیک ترکیده باشه ولی از قبل عکسش پاک شده باشه هم می ...

نمی دونم ...

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی دونم ...

من چک کردم عکسایی که با این کاربریم مونده تاپیکش ترکیده 😭😭اما اون لباسه که میگم مال یه نفر دیگه بوده باکاربری دوستم که مشترکه باهام زده بودم عکسه پاک شده ولی خداروشکر تاپیک مونده

انلاین شدید میزارم براتون عنوانش رو

تروخدا یه کاری کنید پاک شه حالا عکسا خودم درک بعدا وقت هست این مهمه

2731
پیداش کردید؟

آره

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
پاک شد؟ چقدر طول میکشه پاک شه؟

به این سرعت که نمیشه ... چند ساعت طول می کشه ...

عکس خاصی نبود من فکر می کردم عکس صورت باشه ❗️

به این سرعت که نمیشه ... چند ساعت طول می کشه ... عکس خاصی نبود من فکر می کردم عکس صورت باشه ❗️

ممکنه پاکش نکنه گوگل ؟اخه ما رابطمون خوب نبست شاید اگه ببینه شاکی شه

وای من تاپیکایی ک لینک دادم پاک شن و عکس داشتن رو نمیدونم چطور پیدا کنم

چون پیامای نینی یار یک پاک کردم

وگرنه لینکش اونجا بوز عنوان پیدا میکردم

خیلی اعصابم خورده و مضطربم

میترسم نینی سایت طوری بشه تاپیک های ترکیده برگردن

یا از تاپیک ترکیده کاربری مشخص شه

وگرنه عکس بره گوگل مهم نیست

به این سرعت که نمیشه ... چند ساعت طول می کشه ... عکس خاصی نبود من فکر می کردم عکس صورت باشه ❗️

خیلی لطف کردید اگه نبودید نمیدونم چیکار باید میکردم

ممنونم💜💜💜

ممکنه پاکش نکنه گوگل ؟اخه ما رابطمون خوب نبست شاید اگه ببینه شاکی شه وای من تاپیکایی ک لینک دادم پا ...

نمی دونم ...

فکر نکنم نی نی سایت فعلا همچین برنامه ای داشته باشه ... خدا می دونه.

خیلی لطف کردید اگه نبودید نمیدونم چیکار باید میکردم ممنونم💜💜💜

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

نمی دونم ... فکر نکنم نی نی سایت فعلا همچین برنامه ای داشته باشه ... خدا می دونه.

الان نینی یار تگ میکنم ببینم چی میگه

وای همه تو سایت بدبخت میشن اینطور

میترسم نینی سایت طوری بشه تاپیک های ترکیده برگردن

یا از تاپیک ترکیده کاربری مشخص شه چون درحال حاضر مشخص نیست

ایا چنین چیزی ممکنه؟ خواهشا جواب بدین

این دیگه ته بی انصافیه

چه غلطی کردم خدایا اومدم تو این سایت کاش فلج میشدم نمیومدم

@niniyar_3    

@niniyar_3    

میترسم نینی سایت طوری بشه تاپیک های ترکیده برگردن یا از تاپیک ترکیده کاربری مشخص شه چون درحال حاضر ...

امکان نداره تاپیک بسته شده برگرده مگر به درخواست خود استارتر

امکان نداره تاپیک بسته شده برگرده مگر به درخواست خود استارتر

یعنی نام کاربری هم امکان نداره مشخص شه در اینده؟اخه از مدیر سایت هرچیزی بر میاد