2752
2734
عنوان

تورو خدا کمکم کنید منطق شوهرم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2915 بازدید | 124 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی اشتباه کردید جبران کنید

وقتی من و مادرم از نظر فکری و شخصیتی هیچیمون شبیه هم نیست چرا باید با هم بریم مسافرت؟ ما فرزندان هیچ‌ مسئولیتی در قبال والدین نداریم. تنها کاری که انجامش واسم راحته اینه که هرچی پول میخواد میدمش

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
شب که شد وقتی اومد سمتت واسه برنامه،بگو تا مامانت نیاد من قبول نمیکنم برو بگو بیاد شاهد باشه .وقتی گ ...

دیگه اصلا تولدم نمیخوام، سفر و هیچی هم نمیخوام ،هر جا میخواد با مادرش بره

والا روز خواستگاری گفت مادرم حتی پاش به طبقه ما نمیرسه

همه همینو میگن...قرار نیس هر شب هرشب پاشه بیاد بالا که....همین که هر روز تو راهرو همو ببینن...یا تا شوهرت باهات بحث کنه.بپره بره خونه پدریش....اینا بده....شما خودت نباید قبول میکردی....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
وقتی من و مادرم از نظر فکری و شخصیتی هیچیمون شبیه هم نیست چرا باید با هم بریم مسافرت؟ ما فرزندان هیچ ...

حالا تازه فکر کن توقع دارن من تازه عروس با مادرشون برم سفر تازه بگم بخندم چرت ورتای اونم به خودم نگیرم

دیگه اصلا تولدم نمیخوام، سفر و هیچی هم نمیخوام ،هر جا میخواد با مادرش بره

اگه قراره خودتو اینطوری نابود کنی.جدا بشی بهتره....همون‌طور که اون مادر به پسرش نیاز داره....زن هم به محبت شوهرش نیازمنده....

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
حالا تازه فکر کن توقع دارن من تازه عروس با مادرشون برم سفر تازه بگم بخندم چرت ورتای اونم به خودم نگی ...

خانم بزرگترین اشتباه اینه که بخوایم طوری زندگی کنیم که اطرافیان همه رو راضی نگهداریم. اینطوری خودتون پیر میشید فقط.فقط و فقط به فکر سلامت روح و روان خودتون باشید نه اطرافیان

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست