2737
2739
بله موندم دارم زجرش میدم جهنم کردم زندگیو براش جیکش در نمیاد از طرف خانواده اش هم ترد شده خودم اینکا ...

آفرین به خانوادش که بابت اینکارش تردش کردن

کم هست از این‌خانواده ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره انقد راحت نباید واسه کسی نسخه طلاق پیچید ایشون بچه داره شوهرشم پشیمون شده طلاقم بگیره ...

اولا کسی نگفت ایشون بعد از طلاق زرتی ازدواج کنن!

تو از کجا میدونی شوهر این خانم پشیمونه؟هر کی خودکشی کرد پشیمونه؟

چرا اینقدر راحت میگید ببخش  امیدوارم سرت نیاد  به لحظه فکر کن خراب خانم نشسته تو ماشینتو ...

همش میگم کجاها رابطه داشتن نکنه جایی معذرت میخوام جایی بخاطر رابطش خیس شده باشه 

من اخه همچیو ک نمیتونم بندازم بره یا بشورم 😔

2731
چرا اینقدر راحت میگید ببخش  امیدوارم سرت نیاد  به لحظه فکر کن خراب خانم نشسته تو ماشینتو ...

عزیزم کساییکه میگن ببخشش به خاطر خودش میگن تابتونه به زندگیش ادامه بده چون قصدطلاق نداره وکاملا قابل درکه که چقد شرایط الان براش سخته ودیگه لازم نیست شما انقد یاداوری کنی براش ودلشو به درد بیاری❤️‍🩹❤️‍🩹

💚💜اللهم صل علی محمد وآل محمد💜💚
من بیشتر وقتا اتاق جدا هستم ولی همش میاد بغلم میکنه میگه من تورو از دس نمیدم  مردا دروغگوان

چطور میتونن عاشق زنشون باشن و خیانت کنن

منم میشناسم کسی رو که عاشق زنشه یه روز نبینتش دیوونه میشه باهاشم رابطه جنسی زیاد داره

اما خیانت میکنه

هیچوقت نبخشش اون حق همچین کاری نداشته

نزار طعم زندگی خوب رو بچشه

فقط دلم واسه پسرت کبابه حتما میفهمه جو خونه خوب نیست 

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
پس تو هم شوهرت یکسال هرزه بیاره خونه و بعد از یکسال بفهمی میبخشین؟فقط به این دلیل کلیشه ای؟

عزیزم شما حالا نمیخواد اتیش دل اون بنده خداروروشن تر کنی

درسته شوهر خاک بر سرش گه اضافی خورده

اما خیلی مردا هم هستن وقتی مچشونو میگیرن رفتارشون با شوهر این بنده خدا زمین تا اسمون فرقشه

وقتی اینقد پشیمونه و حالش بده یعنی اینکه ذاتش اونقدرام خراب نیست

یه فرصت بهش بده اما بهش اعتماد نکن و خواست بهش باشه

خدا با اون عظمتش به همه ی بنده های خطا کارش راه توبه رو نشون داده

2740
۳۲ سالشه شغلش ازاده اره خیلی حواسش بهمه میدونی چون تا تهش رفتم ترسیده انگار مطمئن شد داریم جدا میشیم ...

اخه ۳۲ سنی هم نیس 

خودت چند سالته؟

اصلا چجوری با هم آشنا سدن؟

خدایا آدمای خوب سر راهمون بذار🤲

منم همینو گفتم ولی قاصی گف منه مرد بهت میگم هر مردی با این عکسا گول میخوره شوهرم اونجا نبود ک این حر ...

میدونی اگ همسرت از اول باهاش ارتباط نمی‌گرفت و حرف نمیزد زنه چطور میومد همون اول کاری بهش عکس و اینا بده حتما اول رابطه عاطفی بوده بعد عکس و اینا رد و بدل شده ...

اخه ۳۲ سنی هم نیس  خودت چند سالته؟ اصلا چجوری با هم آشنا سدن؟ خدایا آدمای خوب سر راهمون بذار ...

همسایه دورا بچگی بوده اتفاقی اینستاشو پیدا میکنه ب شوهرم پیام میده اینم میگه من متاهلم بعد خانوم عکس کامل لخت میفرسته هرروز و میگه بخاطرت هرررررکاری بگی میکنم و من دیوونتم و میمیرم برلت ....

گقتم همینو گف هرروز لخت میشد عکس میفرستاد برام میگف هرطور بگی باهات کنار میام  هیچی والا سر ...

خدا زنای اینجوریو از رو زمین بردارههههه

مردا خیلیییی سستن

هیچ مردی دربرابر این جور زنای کنه و چسب دووم نمیاره

فقط خدا کنه این زنا سر راهشون قرار نگیرن وگرنه از هر 1000تا مرد یکیش از اینجور ادما نمیگذرن

2706