2752
2734

اگر زنه با توجه به عکس پروفایلش متاهل باشه آتوی خیلی خوبی از شوهر لجنت گرفتی

یکم صبر کن 

میتونی دهنش و سرویس کنی

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو تاپیک قبلتم گفتم اگه الان بری ب شوهرت بگی اینا چین یکمم پررو بازی درمیاره و همه چیو ماستمالی میکنه اول صبر کن و خووب مدرک جم کن پنهونی برو تو تمام اکانت هاش و بعد حسابشو برس از کی تا حالا جهان اباد شده مبینا

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

بذار بیشتر چت کنن ببین کیه اصلا زنه

اگر سوهر داشت 

شوهرشو‌ پیدا کن 

از شوهرت بخواه خونه بزنه به اسمت که رسواش نکنی

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤

بمیرم برات 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
اگر زنه با توجه به عکس پروفایلش متاهل باشه آتوی خیلی خوبی از شوهر لجنت گرفتی یکم صبر کن  میتو ...

فعلا هیچ مدرک خاصی دستش نیست باید صبر کنه  لو نده تا مدرکای بیشتری رو کنه تا هم اون مبینای عنترو به خاک سیاه بنشونه هم شوهرشو

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
متاهل دوس دارم بفرستم‌برا شوهر طرف اینارو

شوهرشو از کجا میخوای پیدا کنی

متاهل دوس دارم بفرستم‌برا شوهر طرف اینارو

خب یکم صبر کن بذار قشنگ چت کنن

یکم فیلم بازی کن شپهرت نفهمه فهمیدی