2733
2734
با اون خرابه ازدواج کرد؟

نمیدونم دیگه عقد دائمش کرده یانه چون اون خرابه کامل از شوهرش طلاق نگرفته بوده در حال طلاق بوده ولی تاجایکه شنیدم هنوز با اون زنیکه هس

الان داغه هیچی نمیفهمه یروز مرتیکه سرش بدجور ب سنگ میخوره و میفهمه چ گوهی خورده زنن خودددش خیلییی خوشگل بود بخدا انگار خدا نقاشیش کرده اونوقت زن به این خوبیو ول کرد رف با خرابی که ۴ سالم از خودش بزرگتره

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=337264132]خیلی سخته ینی بگم هرروز داغش تازه تر میشه شوهر من ظاهرش خوبه زنا نمیدونم چشون شده میان میچسبن ب التم ...[/QU دقیقا مثل شوهر من الان رونده بزار التماس کنه ببخشیش اگه دیدی واقعا پشیمون شده یه فرصت دیگه بهش بده فقط بخاطر پسرت به من گوش بده هرمدرکی داری ازبین ببر اون باعث میشه هرروز از روزقبل حالت بدتربشه ازبین ببر

2731
متاسفم برای شوهرت  به نظرم به شوهر زنه نگو ،، میگیره زنه رو میکشه خونش میوفته گردنت ،،دو تا خی ...

چی فکر کردی آخه مگه مردا به این راحتی مهریه میدن  اونی که ذاتش اینقدر خرابه خیانت میکنه وجدان داره که بخواد مهریه بده تازه قانون هم پشتشون هست و متاسفانه تو جامعه ی ما همه جوره این زن هست که هم باید خیانت ببینه و هم باید بسازه و اگر نخواد بسازه باید از تمام حق و حقوقش بگذره که ای شاید آقا راضی شه طلاق بده دوستم وکیل هست میگه موکل داشتم دندانپزشک خیانت به زنش کرده تازه با هزارتا بدبختی زنه مهریه اش رو خواسته چندماه یه سکه میده (تازه این جزو قشر مرفه جامعه هستن که اینجوری مهریه میدن )

وای چقدر دارک ..چقدر نامرد بوده که حتی بخاطر بچشون نگفته بمون ..چون اکثرا مردا رو بچشون‌ حساسن‌ ..ای ...

اره واقعا ... ببین چطور غرق کثافت بازی شده بوده که حتی بچه هاشم ول کرد

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
بذار بیشتر چت کنن ببین کیه اصلا زنه اگر سوهر داشت  شوهرشو‌ پیدا کن  از شوهرت بخواه خونه ...

آخه مگه مرده بچه کوچیکه که بترسونتش تا خونه به نامش کنه از ترس رسوایی! گذشت اون دوران الان تو چشمات نگاه میکنند و همشون دوتا دوتا دارند.

همش میگم کجاها رابطه داشتن نکنه جایی معذرت میخوام جایی بخاطر رابطش خیس شده باشه  من اخه همچیو ...

خیلی داری خودتو اذیت میکنی . وسایلاتو بریز بره دندش نرم همه را نو بخره برات.

ولی فقط خواهش میکنم به این چیزا فکر نکن خودتو اذیت نکن . دو روز دنیا ارزش نداره اینقدر خودتو عذاب بدی 

نمیتونی ببخشی قید همه چی بزن برو 

این روشی که تو پیش گرفتی هم. خودتو نابود میکنی هم بچتو و زندگی تو 

بخاطر بچت که دلش میخواد یه مادر آروم و با اعصاب و مهربون و پر از سر زندگی و ذوق و خوشی جلوش باشه نه یه مادر افسرده باکلی مریضی و قرص... فقط به خودت بیا و خودت دلت برای خودت بسوزه و تموم کن این کارارو 

یک بار بشین خودتو بغل کن گریه کن بلند بلند... یک بار بشین قشنگ عزاداریتو بکن تا خالی بشی و تمومش کن گلم 

بخدا بدترین درده ولی تو داری خودتو ذره ذره و با زجر نابود می‌کنی

۳۲ سالشه شغلش ازاده اره خیلی حواسش بهمه میدونی چون تا تهش رفتم ترسیده انگار مطمئن شد داریم جدا میشیم ...

نه عزیزم مردا اگه بزنن به بی حیایی براشون مهم نیست

شاید همسر شما مثل اون هرزه ها نیستن

اخه لامصب هار شدی،زن نداری،آبت نبود نونت نبود ک رفتی خیانت تف تو ذات بدت کنن لجن 

چرا خیانت اخه؟تو ک اله خیانتی چرا رفتی زن گرفتی؟؟؟

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

نه عزیزم به این راحتی ها هم نیست 

اگه به دادگاه ثابت کنه که بهش خیانت شده راحت طلاقشو میگیره البته جلسه های مشاوره و .... رو باید بره حتما

فقط قبلش نباید به شوهرش چیزی بگه چون اگه مال و منالی داشته باشه میرنه به اسم یکی دیگه مهریه رو قسطی میکنن 

ولی اگه یهو بره شکایت کنه هر چی مرده داره و میگیرن ازش بقیشم اگه داشت میده اگه نداشت شیش ماه یا یه سال یه سکه 

2706